Sambapos V5 Pro Yardım Acil

Arkadaşlar iyi günler
Sambapos V5 Pro kullanmaya yeni başladım, Masa Taşıma yetkisi ve Butonu eklemek istiyorum, bunun yetkisinide vermek istiyorum herkese, rollerden yapabileceğimi biliyorum ama nasıl eklerim bunu.
İkinci sorum şu yönde, Adisyondaki yazılarımı nasıl büyütürüm ? Sipariş için çok küçük çıkıyor yazılar.
Üçüncü sorum ise şudur Ödeme butonunu nasıl taşırım kapat tuşunun yanına
Şimdiden çok sağolun teşekkürler

1 soruya cevap rol yetkilendirmede gerekli yerlerde ki tikleri kaldırın
2 soruya cevap esc/pos şablonun kullanıyorsunuz muhtemelen L00 olanları L10 yapın
3 soruya cevap hızlı ödemeden bahsediyorsunuz sanırım bununla iligili dökğman yok paylaşırım birazdan

Yazınız için çok teşekkür ederim, yardımlarınız içinde, 1. soruma yanıtınıza ithafen, şunu belirtmek isterim, Masa Taşıma butonu versiyon 5.2.24 de yok, taşı butonu gözüküyor ama taşıma yapamıyorum, Masa Taşıma butonu ekleyip aktif etmek istiyorum, Görev tiklerini gördüm ama işlevsel değiller

Eğer default kurulum yaptıysanız var.
Kendiniz yaptıysanızda masa eklemeniz gerekli aktif olacaktır

masa değiştir ile yapabilirsin sorun yok

Default yaptım ama göremiyorum, Masa seç aktif değil, Taşı seçeneğide herkeste yok malesef

Teşekkür ederim görsel için ama o butona basamıyorum

ödeme yok orda admin olarak dene

yani senin giriş yaptığın hesap da yetki yok

Daha fazla izin tiki yok, bunun için ne yapmam gerek ? bu sorunu çözümlemem gerekiyor, masa taşıyamıyorum

Başka masa var mı
Sanki masa siparişi değil gibi
Hemen ekran resimlerini at

Bakın masa siparişi bu

bende masa değiştir var sende masa seç en son yazılımı tekrar dene geçen Veysel bey atmıştı

yanıtlarınız için herkese teşekkür ederim de, bu yazılımı yüklediğimde bilgilerim silinecek mi ? yoksa sql ile hatasız şekilde eşleşip devam mı edecek ?

sql da olduğu için sorun olmaz

Tamamdır gün sonunda deneyeceğim bunu, bunun yanı sıra @Sezgin beyin dökümanını bekliyorum ödeme butonunun yerini değiştirme hakkında, + olarak iade butonum eski versiyon da iade dediğimde ürün seçme ile oluyordu, şimdi hepsini iade ediyor, bunu düzenleme şansım var mıdır arkadaşlar ? iade diyip ürünleri tek tek seçmek istiyorum

ürüne tıkla iade çıkıyor

ödeme butonu nereye taşıyacan