Müşteri düzenle butonu

Adisyon ekranında “müşteri değiştir” var ama müşteri düzenle yok nasıl ekleyebilirim ?

Müşteri değiştire tıklayınca açılan pencereden ilgili müşteriyi seçip düzenleme yapabilirsiniz.

Biliyorumda anlık daha hızlı düzenleme nasıl yapabilirim bi çözümü var mı eklemek gibi oraya butonu

Adres ise çoklu adres modül0mle yapabilirsin

Modlünüz çok başarılı elinize sağlık fakat biz ilk başta yanlış yaptık sanırım

Müşterileri ad kısmına adres yazdık adresi boş bıraktık arayınca direk adres çıkmıyor bu modülleri tam yapınca haliyle buna geçelim desek kayıtlı 500-600 müşterim boşa gidecek nasıl bi çözüm yapabiliriz örnek kayıtım böyle şuan

Oraya müşteri düzenleme eklemek imkansız mı hocam @YILDIZHANPOS @TeknoHizmet

Sadece adresimi olacak

Yani sadece şu düzenleme ekranına gelicem adres2 adres3 ve adres4 görüntüdeki gibi düzenleme yapıcam

Bunu tek adres için yapabiliyorum ama 3 adres için bakmam lazım gece bakacağım neler yapabiliriz

Bu işlem için birincil bölümü Adı yada telefon olması gerekli Birincil bölüm adres olursa sağlıksız çalışır

Adı kaldırdım geri ekleyemiyorum nasıl yapabiliriz hocam tekrardan

Varlıklar>Varlık Tipleri> Müşteriler bölümünde birinci bölüm Adı olacak Özel alanlar sekmesinde ise
Telefon
Adres
Olacak

verdiğim modülde düzenleme var sen varlık tipini baştan gözden geçir

Merhaba Özgür Bey sizin için bir yapı hazırladım

Ayarlar > Varitabanı Araçları > Araçlar > Dosyadan al seçeneği ile import edebilirsiniz zipten çıkartmayı unutmayın müşteri birinci bölümü Adı olarak kullanacağınızı varsayıp hazırladım

1 Beğeni

Hamdi bey merhaba,
Elinize sağlık, iyi güzel ama yapılan değişikliği adisyona uygulamak lazım, bu şekilde pek bir anlamı yok gibi.

Neden Uygulamıyor mu ?

Ben test ettim uyguluyor

Pardon anlatamadım sanırım. Mesela Adres 3 için değişiklik yapıldı ve Adres 3 ün seçilmesi gerekiyor, bu nasıl olacak ?

Onu ilyasın modülünden seçecek