İki Farklı Ürün Grup Yazdırma

Herkese Merhaba

İşletme İçerisinde Pide Yazıcısı , Kebap Yazıcısı ve Adisyon Yazıcısı var

Örnek olarak Menü

#Pideler
Kıymalı Pide
#Kebaplar
Adana
#İçecekler
Cola

Pide grubundan sipariş girdiğimiz zaman Pide Yazıcısından çıkıyor
Kebap grubundan sipariş girdiğimiz zaman ise Kebap dan çıkıyor

Bir Adisyona Pide ve Kebap Grubundan sipariş girdiğimizde her iki ürün Kebap ve Pide Yazıcısından çıksın Ama sadece (kebap yada içecek) veya (Pide Yada içecek) girdiğimiz zaman kendi yazıcılarından çıkmasını nasıl sağlayabiliriz.

Buradaki Amaç Pide ve Kebap ürünlerin çıkma süresi farklı olduğundan müşteri servis noktasında aynı anda servis verilmesi için istenen bir talep.

Merhaba @Akin bahsettiğiniz bu konu çözümü olursa bende kullanmak isterim iyi çalışmalar

Merhaba Akın,

Belirttiğin durum için ayrı bir yazdırma görevi ve eylem oluşturup kuralını ise adisyona bu ürünler eklendiğinde çalıştır şeklinde ayarlayarak yazdırma görevi eylemini ekleyip çözebilirsin gibi geliyor bu şekilde bir deneme yaptın mı bu yolu izleyerek çözümleyebilirsin.

1 Beğeni

Merhaba Veysel ,

benim açtığım konuya benzer bir konu vardı buradaki işlemleri gerçekleştirmiştim ama sonuç alamadım

1 Beğeni

Akın Selam,

Sağlık durumlarından dolayı ancak konuyu inceleyebildim ofiste kendim uyguladım aşağıdaki şekilde çalışıyor ufak bir yerde hata yapıyorsun muhtemelen. Gün içerisinde de doküman olarak kb.sambapos.com da yayınlayacağız hazır olunca linki forumdan paylaşırım.

İyi çalışmalar.