Aynı üründe Birden çok ayrıntılı siparişte zorluk

Porsiyonlar popup olarak açılıyor etiketler açılmıyor? Hatayı nerede yapmışım lütfen yardımcı olun

Ali bey
1. Komut Ekleme

Ana Menü > Yönetim > Otomasyon > Komutlar > burada Komut Ekle üzerine tıklayın. kısmına eklediğiniz komut kısmına aşağıda paylaştığım kod ile değiştirir misiniz.

function getOrderTag(product,portion,returnType,key) {
var qs = '{getOrderTagGroups(productName:"' + product + '",portion:"' + portion + '"){name,min,max,tags{name}}}';

var data = JSON.parse(gql.Exec(qs));

data = data.data.getOrderTagGroups;

key = key.toLowerCase();

for (i = 0; i < data.length; i++)

{ if (data[i].name.toLowerCase().indexOf(key) > -1) { if (returnType == 'name') { return data[i].name; } var tagList=[];

for (j = 0; j < data[i].tags.length; j++) { tagList.push(data[i].tags[j].name); } return tagList.toString(); } } return ''; }

Bu komut bana attığınız linkteki ilk komutla aynı zaten. Bu komutu ve geri kalan tüm kurallar ve eylemi ekledim harfi harfine. Popup olarak açılan pencere porsiyonlar ilk olarak, ardından etiketler açılmalıydı ama etiketler açılmıyor. Veri tabanımı türkçe olarak kullanıyorum bu arada. Etiket gruplarının isimlerinin sonuna da seçimi ibaresini de eklemiş durumdayım.

Siz dediğimi uygularsanız sorun yaşamayacaksınız sizin attığınız görseldeki " ’ gibi işaretler komut farklı benim eklediğimde farklı bu paylaştığım komutu deneyip dönüş yapın lütfen.

Veysel bey bu döküman mobil uygulamada çalışıyomu pda larda popup çok büyük ve ekrana sığmıyo o yüzden porsiyon seçemiyoruz sadece bilgisayar ekranı içinmi geçerli yoksa popup u küçültme imkanımız varmı?

Haklısınız değişti, çok teşekkür ederim. Küçük ayrıntıları gözümden kaçırmışım.

Emeğinize sağlık.

Şu anda sadece bir özellik seçebiliyorum, birden fazla özellik seçebilmek için yapabileceğimiz bir şey var mı?

Yakup bey Mobile uyumlu bir modül değildir.

İstediğiniz böyle bir şey mi? Bunu menüye özel butonlar ekleyerek ve otomasyon komutları ile yapabilirsiniz.

4 Beğeni

Evet tam da budur. Resimli anlatım yaparsanız harika olur.