Alt kırılım oluşturulması

V5 ilk çıktığında youtube da izlediğim bi video var indirimli menü oluşturulması ile ilgili. orada alt kırılım olduğu gösteriliyor. paylaşım yaparsanız herkesin işine yarar.

SambaPOS Hızlı Kurulum Videomuzda bu da dahil bir çok özelliği detaylıca anlattık. Videomuzu izlemeinizi öneririm. Video Linki : https://youtu.be/6wp2wTcq25c

Sorunuzun kısa cevabı : Menüde yer alan ürünleri Alt kategoriler halinde göstermek için;
Yönetim > Ürünler > Menü menüsünden kullandığınız menüye tıklayın.

Alt kategori eklemek istediğiniz, kategoriye 1 kere tıklayın ve sağda bulunan “Ürün Özelliklerini Düzenle” linkine tıklayın, yeni bir ekran açılacaktır.
Bu ekran da, alt kategoriye eklemek istediğiniz ürünlerin Alt Menü Etiketi sütununa alt kırılım için istediğin ismi yazın ve kaydedin.

1 Beğeni

Mehmet bey, değerli vaktinizi alıyorum kusura bakmayın. Sormak ve öğrenmek istediğim konu https://www.youtube.com/watch?v=IwWbWfOONjM adresindeki videonuzdur.

Menü oluşturmak için sorduğunuzu şimdi anladım.
SambaPOS’da Ürün Menüsü hazırlama işlemleri Sipariş Etiketleri ile yapılır.

Sipariş Etiketleri ile ilgili olarka KB sitemizde bir çok döküman mevcut.
Bir kaç tanesi

Arama URL si https://kb.sambapos.com/2-3-5-a-siparis-etiketi-nedir-nasil-tanimlanir/

1 Beğeni

Ürün etikietini açarken Kola.Light, Kola.Zero şeklinde araya nokta koyarak açarsanız Kola etiketi için bir alt kırılım tanımlamış olursunuz.

1 Beğeni

teşekkürler emre bey.

1 Beğeni

Merhaba Mehmet Bey,
Sipariş Etiketleri ile menü oluşturma konusunda ciddi bir sıkıntı var.

Sipariş Etiketleri oluştururken hem fiyat (farkı) hem filtre sekmesi/hücresi dolu olursa, fşyat farkı POS ekranında ve dolayısıyla adisyon fişinde etkin olmuyor.
Şurada paylaştım: