Sipariş Etiketleri İle Menü Oluşturma: Fiyat Farkı Hatası

Merhabalar.
İki gündür menüyü sambaposa ekleme ile uğraşıyorum. Gereken tüm bilgileri biraz zorla da olsa bulabiliyorum ama takıldığım bir konu var.

Set menülerimiz var. Set menünün içinde 3 ayrı kategoride (önek/filtre) ürünler var. İçecek kategorisindeki ürünlerin bir kısmının fiyatı farklı; set menüde de bu fiyat farkını uyguluyoruz.
Sipariş etiketi listesinde bu fiyatı farklı olan ürünler için fiyat farkını giriyorum. Ancak sipariş alma modunda bu fiyat farkı etkin olmuyor.
Sebebini de buldum: Sipariş Etketi Listesinde bu ürünlerin satırlarındaki filtre hücresini boş bırakırsam fiyat farkı etkin oluyor. Filtre hücresine önek listesine yazdığım kategori adını yazarsam fiyat farkını uygulayamıyorum.
18 farklı içecek var menüde. Önek/filtre/kategori kullanmadan sipariş ekranını hatasız kullanmak mümkün olmayacak.
Bir çözümü var mı?
Saygılar.

Tam olarak ne anlatmak istediğiniz pek anlaşılmıyor, sipariş etiketinde eğer bir fiyat belirtirseniz bu adisyona yansır.

biraz daha açık yazmaya çalışayım. hatta görsellerle desteklemeyi deneyeceğim.

1. durum: İçeceklerin FİLTRE sekmesi DOLU. Fiyat farkları girilmiş.

1. Durum Sonuc: İçecekler içecek bütonu içinde gizlenmiş durumda, ancak schweppes e tanımlanmış +2 tl fiyat farkı çalışmıyor.

1. Durum: İçeceklere ait FİLTRE sekmesini BOş bıraktım.

1. Durum Sonuç1: İçecekler içecek butonu altına gizlenmedi, çok dagınık ve hataya müsait bir sipariş ekranı oldu.

1. Durum Sonuç 2: Schweppes lere tanımlanmış +2 tl fiyat farkı aktif oldu.

kısacası: set menüyü derli toplu kullanmak için ÖNEK LİSTESİ ve FİLTRE sekmesini kullanmam lazım. Onları kullanınca fiyat farkı tanımlaması maalesef sipariş ekranında çalışmıyor.

Eklediğiniz sipariş etiketi grubunun aşağıdaki gibi olduğunu kontrol edermisiniz ?

onu denedim. hatta şimdi siz yazınca tekrar denedim. etkisi yok maalesef. filtre