Adisyon kullanım ekranı hk

İyi akşamlar
Bir müşterimin şöyle bir talebi var menüde adiyona ürün eklerken diyorki ilgili menüden çıkmadan menü Altında ürünler varken hemen altında sipariş seçenekleri de olsun
Menü
Ürün
Sipariş etiketi
Ekle diyecek ürün adiyona eklenecek sonra yine aynı şekilde aynı menü Altında bir başka ürünü bu şekilde ekleyecek sipariş alımı bitince o menüden çıkıp başka bir menüye girecek
Bununla ilgili mail ekinde örnek bir anlatım var
Kenan polat
05326643866

Otomatik seçimi tik koyarsanız sizin işini görür böyle bir sistem hiç duymadım görmedim
Ya da ilgili ürün seçilince sipariş etikeltleri / porsiyonları popup açılabilir ı

Otomatik seçimi tik koyuyorum Ord sorun yok. Müşterinin istediği ürünü seçince direk adiyona eklemçyecek sıra ile menü ürün sipariş etiketi sonra ekle dediğinde adiyona eklensin istiyor

Alt kırılımlı menü işinizi görecektir.

Merhaba,

2.Yöntemin nasıl yapılacağını aşağıdaki görseller ile paylaşıyorum.

O isteği isteyen müşteri benim arkadaşlar. Sol menüye tıklamadan özellikleri seçmek istiyorum bunu da otomatik özellik menüsünden yapabiliriz evet ama ikinci seçenekte yine başa dönmüş oluyoruz. Böyle bir sistem görmedim diyen arkadaşa da böyle bir özellik olsaydı bir işletmeyi yorar mıydı yoksa kolaylık ve hız mı katardı diye sormak istiyorum.

İstekleri yargılamak yerine yardımcı bir çözümünüz varsa onu sunmak daha mantıklı değil mi? Ben ihtiyacım karşısında olabilirliğini sorgulayan bir öneri sundum sadece. Yapılabilir mi yapılamaz mı? Bu programı kullanan ve ayrıntılı yoğun sipariş alan işletmelere sorsanız eminim ki bir tane işletme bile istemem olmasın demeyecektir. O yoğunluğu bizler çekiyoruz ve bize kolaylık sağlayacak öneriler ile de sambaposu diğer rakiplere karşı bir adım öne taşımak istiyoruz daima. Lütfen yorum yaparken hiç görmedim böyle bir şey yerine acaba ne kadar yararlı ve hız kadar diye düşünmenizi beklerdim.

Saygılarımla…

Bir programı geliştirirken işletmelerin ihtiyaçlarına göre mi geliştirirsiniz yoksa diğer programlarda bu tarz özellikler var mı yok mu diye bakarak mı geliştirirsiniz?

Ben burada ve bazı forumlarda sambaposta hep müşteri ihtiyacına göre şekil alacak bir program olduğunu okuyordum. Yanılıyor muyum?

Sorununuzu daha detaylı anlatır mısınız?
Sipariş etiketleri otomatik mi? seçilsin.

Şimdi biz restoran işinde olmadığımızdan sorunu anlayamıyoruz.
Resim video ile anlatır mısınız?

Sezgin bey konu emre bey ve tayfun bey tarafından biliniyor ve cevapladı

Kenan bey, bırakın Sezgin bey de konuyu anlayıp bir cevap beyan etsin. Belki Sezgin bey farklı bir yaklaşımla ele alıp çözüm sağlayacaktır, neden engel olmaya çalışıyoruz. Ayrıca Kenan bey size de söyledim ben, verilen cevap ile sorunumun anlaşıldığını düşünmüyorum. Yoğun bir iş temposundan dolayı da sorunumu belki de odaklanıp yazıya dökemiyorumdur. O yüzden de sorunumu yazılımdan sorumlu arkadaşlarla sesli görüşerek anlatmayı talep etmiştim. Henüz kimseye de ulaşabilmiş değilim.

Lütfen bırakalım da herkes fikrini veya çözümünü beyan etsin.

Ali bey konuyu uzun uzun ve detaylı tayfun bey ile görüştüm sizin için o sebepten cevap tadım sizden ricam tayfun bey ile telefonda görüşün çünki burada dediğinize cevap almanız mümkün değil

Tam istediğiniz değil ama belki saha iyi olabilir.
İsteklerinizi sorularla yapabilirsiniz

Konu farklı hesaplar altında defalarca sorulmuş.
Aynı üründe Birden çok ayrıntılı siparişte zorluk bu linkte cevaplandı.

1 Beğeni