YemekSepeti SambaPOS Senkronizasyonu

Merhabalar. YemekSepetine Yeni Ürün Eklendi. Yemek Sepetinde Görünüyor Fakat SambaPOS Menü Eşleştirme Listesinde Çıkmıyor. YemekSepeti İle Görüştüğümüzde SambaPOS İle İlgili Denildi. Daha Önce Böyle Bir Problem Yaşayan Oldu mu? Bilgi Verirseniz Sevinirim. Saygılarımla.

Merhaba,

Yemeksepeti teknik servis kısmını arayıp entegrasyon için menü güncellemesi istemeniz gerekiyor.Güncelleme yapıldıktan sonra yemeksepeti ayarları ekranında menü senkronize etme butonuna tıklayın.Ürünler gelecektir.

1 Beğeni

Teşekkür Ederim Emre Hocam. Eksik Olmayın.

1 Beğeni

YemekSepetinden Menü Güncelleme Talep Ettik. Fakat Bizim Tarafımızdan Güncellendi Dediler. Senkronizasyon Yaptığımda da Herhangi Bir Ürün Gelmiyor. SambaMessagingServerTools exe si de açık. Anlamadım gitti. Başka ne gibi bir çözüm olabilir?

Yeni gelen ürünler en son sayfaya gelebiliyor. Dikkatlice baktınız mı ?

Evet Sürekli Senkronizasyon Yapıyorum.

menü yenilenmesi 15 dk sürebiliyor

Maalesef Düşmüyor Ürünler.

Yani sorununuz menü güncellenmesi yemeksepeti güncelledi ise sizde menü eşleştirme ekranından senkronize ettiyseniz ürünlerin gelmesi gerekir.

hizmetlerden mesaj server ı yeniden başlatın. belkide ys den geliyor sizin pcdekiler gelmiyor olabilir.

Bilgisayar aşırı ağır. Bu durum engelliyor olabilir mi?

Yemeksepetini tekrar arayıp entegrasyon güncellemesi talep edin daha önce aynı durumu yaşadım yemeksepeti güncelledik dedi gelmedi ertesi gün tekrar güncellettim geldi güncelleme 30 dk sürebiliyor

Entegrasyon Güncellemesi Olarak mı Talep Edeceğim?

Evet Entegrasyon menü güncellemesi

Menü Güncellemesi Yaptırdım. Yaptık Dediler. Sorun da Bu Zaten. Güncelleme Yaptık Dedikten Beri Saatlerce Sinirlerim Bozuk Şekilde Çözmeye Çalışıyorum. O Yüzden Dedim Menü Güncellemesi mi Entegrasyon Güncellemesi mi Diye. İkisi Farklı Şeylerse İleteyim YemekSepetine.

Tekrar isteyin benimde başıma geldi aynı olay

3 Defa İstedim. Sonuç Nafile.

Merhaba,

Yemek sepeti teknik destek telefonlarını normal müşteri hizmetlerine yönlendirmiş durumda, müşteri hizmetleri teknik konularda destek sağlayamadığı için belirttiğiniz konuları teknik departmana aktarıyor yada aktarmıyor konu sonuçlanmıyor. Bu durumu çözmenizin en kolay yolu web güvercine kayıtlı olan eposta adresinizden teknikdestek@yemeksepeti.com mail adresine aşağıdaki gibi bir mail göndermeniz daha hızlı sonuç almanıza yarayacaktır.

Web güvercine kayıtlı olan restoran ismini yazarak isim ile kayıtlı restoranımızın yemek sepetine yeni ürünler eklediği için, ürünlerin entegrasyona güncelleme işlemini gerçekleştirir misiniz?

Diye mail göndermeniz durumunda maksimum 30 dakika içerisinde konunuz çözülmüş olacaktır.

İyi çalışmalar.

Veysel bey teşekkür ederim. Bunu da denedim. Olmuyor maalesef. En son ihtimal ağzımı bozup küfürlü konuşmak olacak YemekSepetiyle. Topu sürekli programa yüklüyorlar müşteriyle kötü oluyorum.

Eşleştirme olmadığı için aldığım hata da bu Veysel bey.