Yemeksepeti Api Ayarları Hatası

Merhaba. Aşağıdaki görselde kırmızı punto ile işaretlemiş bölümdeki kısmı “Kapalı” konuma getirmeme rağmen tekrar “Açık” konuma alıyor. Daha önce buna benzer sorun yaşamıştık ve çözümsüz kalmıştı. Bununla ilgili rica ediyorum bilgisi olan fikrini yazsın. Saçma sapan cevap vermek için cevap verme girişiminde bulunmayınız lütfen. “Şöyle olabilir, böyle olmuştur.” gibi değil. Bu sorun hepimizin başına gelebilir ve bu sorunla karşılaşan arkadaşlar da en azından bu konu ile ilgili sorun yaşarlarsa buradan yardımcı olabilecek arkadaş sayesinde çözümünü bulur. Saygılarımla.

Sql bilginiz var ise
Sizindb_yemeksepeti vertabanina girin
Orada setting adli tablo var
Sag tiklayip edit diyelim
Urun aciklamasi 1 dir onu 0 yapalim

Merhaba. Onu yaptım. Zaten 0 olarak görünüyor o alan. Sql serveri restart ettim durum yine aynı. Başka nasıl çözüm olabilir hocam?

Şöyle yapın.

Yemekspeti uygulamasını kaldırın
Yemeksepeti veritabanınıda silin (Eski siparişler yeniden gelecektir. Bilginiz olsun. Yeniden gelen eski siparişlerini query ile statusleri 1 yapmalısınız. Konuya hakim değilseniz uzak durun.)
Daha sonra Yemekspeti uygulaması yeniden kurun ve gerekli ayarları yapın. Ayar yaparken ürün açıklmasının kapalı olmasına dikkat edin.