Yemek Sepeti Tekrar kurulum hk

Merhabalar cihaz arızası nedeni ile sambapos başka bir cihaza aktardık. yemek sepeti entegrasyonu kurulum kadar geldik veri tabanı oluşturuldu fakat mesaj sunucu bağlantısı kurulumadı hatası alıyor ve lisans algıalmadı diyor. lisansları panelden sıfırlayıp tekrardan aktif ettik bu konuda 3-5 tekrar denedik bu iki aşamada kalıyoruz?

Orhan bey, yemek sepeti entegrasyonu için SambaPos’da oluşturduğunuz kullanıcı adı ve uygulama adını arasında boşluk olmayacak şekilde Yemeksepeti adında oluşturunuz bu adımdan sonra, anahtarları sıfırlayıp mesaj sunucunuzu durdurup tekrar başlatınız. Yemek sepeti ayarlar kısmında kullanıcı adını ve uygulama adını değiştirip tekrar denermisiniz.

tekrar tekrar denedik ama hala problem devam ediyor.

Orhan bey sizin probleminiz sadece lisans problemi değil mesaj sunucusu ile de bağlantı kurmamışsınız.

Dökümandaki adımları inceleyip kontrol eder misiniz.

6.2.2. Yemek Sepeti V3 Entegrasyon Kurulumu

Veysel bey merhaba, menü eşleştirme kısmında aşağıdaki hatayı yaşıyoruz.
Yemek sepeti web güvercinden sambapos entegrasyona geçirdik. Eşleşme sayfası gelmiyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.

Eşleşmemiş ürün bulunmakta sayfadaki tüm ürünleri ve porsiyonları eşleştirme yapmanız gerekiyor joker olarak gelen ürünlere fiyatsız sambaposta isimlerinde örnek:joker10, joker20 gibi ürünler açıp onları da eşleştirmek zorundasınız.

Menü eşleştirme kısmında veri mevcut değil diyor.
Eşleştirme yapacağımız ürünler çıkmıyor. Yemek sepeti sambapos ile görüşmemiz gerekmekte diyor. Şuan entegrasyon da şuanda

Orhan bey sağ üst kısımda 3 nokta var onun alt kısmında bir üç nokta daha bulunmakta bu kısma tıklayarak menü oluştur seçeceğine basmanız gerekiyor bu adımdan sonra ürünler gelecektir ve ürünleri eşleştirmeniz gerekiyor bu adımlar dökümanda ve aşağıda paylaştığım video linklerinde mevcut.

6.2.2. Yemek Sepeti V3 Entegrasyon Kurulum Dökümanı

6.2.2. Yemek Sepeti V3 Entegrasyon Kurulum Video

Nakit butonu çalışmıyor, Sadece Adisyonu Göster çalışıyor

Teşekkürler Veysel bey Sorunumuzu video sayaesinde çözdük.

1 Beğeni