Yemek Sepeti Spariş Süreleri Hk

Merhaba, Yemek sepetindeki web güvercin’de günde 5 defa ile sınırlı olarak teslim süresi değişikliği yapabiliyor. Açılışta sistem bu süreyi 30 dakika olarak başlatıyor. Gün içerisinde restoran 5 defa ile sınırlı olmak üzere servis süresi değişikliği yapabiliyordu. SambaPOS’ da ise muhtemelen açılışta Yemek Sepetinin otomatik verdiği 30 dakika süresi sabit kalıyor bu durumu SambaPOS entegrasyonu üzerinden gerçekleştire bilirmiyiz ?

Açılış Kapanış Saatleri : Entegrasyon üzerinde açılış kapanış saatleri web güvercin üzerindeki dikkate alınıyor, Örneğin web güvercinde restoran açılış saati 11:00 ise biz restoranı saat 10:00 da entegrasyon üzerinden açık hale getirdiğimizde web güvercindeki saat dikkate alınarak saat 11 de restoran acık duruma geliyor. Bu konu hakkında ne yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar dilerim.

Merhaba Ali bey,

Belirttiğiniz tüm işlemleri yemek sepetinin kendi portakal sayfasından yapmanıza müsaade etmekte yemek sepeti entegrasyon sayfasında sadece restoran açık kapalı ve yoğuna alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Acaba yapılmak istense Adisyon etiketi veya başka butonlarla yapması sağlanabilirmi ?

Yapamazsınız belirttiğiniz güncellemeleri portakal sayfasından yapmanız gerekiyor.