Yemek Sepeti Siparişleri Sambaposta Görünmüyor

Merhabalar tüm ayarları yaptım api bilgilerini girdim Eşleştirmeyi yaptım ancak siparişler sambapos daki ekrana düşmüyor. bunun sebebi nedir acaba.
Hiçbir hata mesajıda vermiyor.
Win 7 kullanıyorum bunun bir alakası olurmu?

Yemeksepeti’ni arayıp artık api üzerinden sipariş alacağınızı belirttiniz mi?
Aradığınızda bir adet test sipariş gödermelerini rica edin.

1 Beğeni

evet telefonla görüştüm ve bana mail atmamı söylediler bende mail gönderdim cvp olarak api bilgilerini ilettiler.

başka bir konuşma olmadı.

ayrıca sambapos üzerinden restoran ı Kapat veya yok olarak ayarlayı seçtiğimde de değişmiyor.
webgüvercinden baktığımda normal görünüyor.

Şuan browser üzerinden siparişler geliyor ve bunu görebiliyorsanız yemeksepeti siparişleri api’ye yönlendirmemiştir. Sadece api bilgilerini vermişler. Tekrar desteği arayıp bundan sonra siparişleri api üzerinden almak istedğinizi bildirin değişikliği yaptıklarında SambaPOS üzerinden siparişleriniz görünecektir. Mutlaka değişiklik sonrası bir adet deneme/test sipariş göndermelerini isteyin. Ekranda bu siparişi gördüğünüzde herşeyin yolunda olduğunu anlayabilirsiniz.

3 Beğeni

Cok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için şimdi iletişime geçiyorum.

Yemek sepeti ile görüştüm ve gerekli işlemleri yaptılar cok sağolun beni bi uğraştan kurtardınız :slight_smile:

2 Beğeni

Rica ederim iyi çalışmalar kolay gelsin.

Merhaba,

Bende de aynı sorun var.

Dün yemek sepetine api kullanımına geçeceğimize dair görüştüm. Yemek sepeti entegrasyonu moduna geçip test siparişi oluşturduklarına dair bilgi verdiler.
Fakat sambapos’un ve browser’ın ekranına test siparişi düşmedi.
Yemek sepetine siparişin düşmediğine dair tekrardan mail gönderdim.
Bunun haricinde yapılması gereken bir şey var mıdır?
İyi Çalışmalar

Merhaba,

Yemek sepeti ile görüştüm. Sorunu çözdüler.

İyi Çalışmalar

@kkendir ustad ne oldugunu sorunun neyden kaynaklandıgını sorunu nasıl cozdugunuzu yazarsanız klavuz olur dıger kulanıcı arkadaslara . sımdı sorunun sambapos tan kaynaklandıgı dusunulecek ( belkıde oyledır ) oyleyse bıle nasıl cozdugunuzu bı8lırız . sımıden cevap ıcın tesekkur ederız ıyı calısmalar dılerım

Sorun yemek sepeti test siparişlerini oluşturmamış. Oluşturunca siparişler düştü.

@kkendir tesekkurler bılgılendırme ıcın ıyı calısmalar dılerım