Yemek sepeti menü değişikliği

Merhaba
Yemek sepetinde ve programda menüyü değiştirdik. Sambosta yeni menüyü eşleştirmek istediğimde eski menüm geliyor. Yemek sepeti ile görüştüm . Api tarafında menü güncellenmiyor diye. Program ile ilgili olabileceğini söylediler. Ayarlarda bişeyimi eksik yapıyorum bulamadım. Yardımcı olurmusunuz.

Merhabalar Abdulkadir bey, Bahsettiğiniz gibi yemek sepeti tarafında menüyü güncellediyseniz, yemek sepeti ekibini arayarak teknik ekiple görüşmeyi talep etmeniz gerekiyor teknik ekibe müşteri bilgilerinizi söyleyerek yemek sepeti menüsünü entegrasyona güncelleştirmelerini talep etmeniz gerekiyor menünüzü güncelleştirdiklerini belirttikten sonra SambaPOS Yemek Sepeti sayfasını acarak menü eşleştirme kısmında bulunan üç noktaya tıklayarak Senkronize Et butonuna basarak menünüzü güncel halini yemek sepetinden çekmiş olur ve eşleştirmeyi baştan yapabilirsiniz…

Bu hatayı alıyorum. Yemek sepeti ile görüştüm. Entegrasyon için olan menüyü yeniledik diyorlar

Abdulkadir bey eşleştirme sayfasında daha önce eşleştirmiş fakat sonradan sambaposdan sildiğiniz ürün mevcut muhtemelen eşleşme sayfasını lütfen kontrol edermisiniz.