Yemek Sepeti HTTP EROR Hatası

Merhabalar. Bir Müşterimin Yemek Sepeti Kurulumunu Yapacağım Zaman Aşağıdaki Resim Hatasını Alıyorum. Daha Önce Böyle Bir Sorun Yoktu Yeni Oldu. SQL Tarafında Bir Sorun Yok Lakin Böyle Bir Hatayla Karşılaşan Oldu mu?

Merhaba,

Bağlantı bilgilerinizi verebilir misiniz kontrollerini sağlayalım ?

1 Beğeni

Merhaba ;

Bu hata genellikle Windows 7 sistemlerde Netframework güncellemesinden sonra kaynaklanan tipik bir sorundur. Aşağıda verdiğim komut büyük ihtimalle işinize yarayacaktır. Cmd komut yöneticisini Yönetici Olarak açarak bu komutu çalıştırın ve deneyin. v4.0xxx olan kısım sizde farklı bir release olabilir, ilgili klasörden sürüm numarasını kontrol etmelisiniz. Sadece bu hata yüzünden makinayı formatlayanlar olduğu için yazmak istedim.

c:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v4.0.30319\aspnet_regiis.exe -i

2 Beğeni

Ne yalan söyleyeyim düşünmedim değil. Çok teşekkürler üstadım. Deneyip bildireceğim. Saygılarımla.

Sevgili arkadaşlar Pos34 arkadaşımızın dediği şekilde yapılandırma yaptım lakin olmadı. Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum zaman ayırdığı için. Bilgisayara sistem geri yüklemesini farklı bir tarihe ayarlayarak hallettim ve ardından güncellemeleri kapadım. Bu şekilde sorun çözüldü. Bilginiz olsun.

1 Beğeni