Yemek Sepeti Hatası Alıyorum

Named instance olarak deneyin güvenlik duvarını kapatıp deneyin Yemeksepeti veya sambaposta sorun yok 2 gün önce müşterimin pos pcleri çalındı yeniden kurulum yaptım en ufak hata olmadı Yemeksepeti veya SambaPOS kaynaklı sorun değildir diye düşünüyorum

SambaPOS veya YemekSepetinde problem var gibi nitelendirmedim aslında. 2 yeni teknik servis sağladım onlarda sorun yok. Üstelik forumda benim yaşadığım sorunun aynısını yaşayan yok. Veysel bey de bağlandı zaten. Tertemiz bilgisayara kurulum yapıp tekrar bilgilendirmemi söylemişti. Durum ne yazık ki aynı. Dediğiniz gibi. Named Instance olarak deneyeceğim. Umarım sonuç değişir ve bu stres biter. Yoksa müşteriye parasını iade etmek zorunda kalacağım.

Maalesef. Dediklerinizi aynı şekilde yaptım. Sayfa donuk kalmaya devam ediyor. Yine de yardımlarınız ve ayırdığınız zaman için teşekkür ediyorum.

SambaPOS merkezle iletişime geçin imkanları var ise API bilgilerini merkezde test etsinler sorunun kaynağı belli olur en azından

Tamamdır. Her zaman post desteğinde bulunduğunuz için size çokça teşekkür ediyorum. Emeğiniz ve insanlığınız için tekrardan teşekkür ederim. Saygılarımla.

Doğancan bey, api bilgilerini mail olarak gönderebilir misiniz ?

Tabi ki Veysel bey. Hemen gönderiyorum.

Merhaba,

Konu ile ilgili yemeksepeti gerekli güncellemeleri sağlamıştır. Size gönderdiğim api bilgileri ile tekrar kontrol eder misiniz ?

1 Beğeni

Farklı bir api bilgisi ile bağlantı sağlayabildiğimiz cihazdan ilgili müşterinin api bilgisi ile bağlantı kuramadığımızı tespit ettikten sonra yemek sepetinden api bilgilerini güncellemelerini talep ettik.
Toplamda üç kere api bilgisini güncellemelerinden sonra sorun çözüldü bilginize.

1 Beğeni

Veysel Bey. Çok teşekkür ediyorum. Problem süresi boyunca ilgi ve alaka gösterdiniz ve sorunun çözümüne ilişkin çok yardımcı oldunuz. Problemimiz çözülmüştür. SambaPOS V5 taraflı değil, yemeksepeti taraflı bir problemdi. Nihayetinde sağlıklı entegrasyon işlemini gerçekleştirmiş olduk.
Saygılarımla.

1 Beğeni