Yemek Sepeti Entegrasyonu Hakkında

Merhabalar,

Müşterime Yemek Sepeti entegrasyonu işlemlerini başlattım. Menü eşleştirme kısmına kadar herşeyi videoda olduğu gibi sorunsuz gerçekleştirdim. Yemek Sepeti API sinden gelen ama Yemek Sepetinden kaldırtılan 4-5 adet ürün var örneğin çocuk menüsü vs gibi. Menü eşleştirme kısmında bu ürünler hala görünüyor ve bizim tarafımızda bu ürünler artık satılmayacağı için kaldırılmış durumda. Yemek Sepeti tarafında da müşteriler bu ürünleri görmüyor ama API den bu ürünler görünmeye devam ettiği için Menü Eşleştirme işlemini tamamlayamıyorum.

Bu konuda ne yapmam gerekli?
Yardımlarınızı için teşekkür ederim.

Merhabalar,
İki seçenek ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İlk olarak yemek sepetinden bu ürünü sildirip entegrasyona ürünleri güncellemelerini talep etmeniz gerekiyor.
SambaPOS da ayarları bitirdikten soruna menü oluşturduğunuz gibi yeniden menü oluşturup ürün eşleştirmesini baştan yapmalısınız.
İkinci seçenek SambaPOS da x bir ürün açarak menüye ekleneden sadece yemek sepetinde bir daha siparişini almayacağınız ürünlerle eşleştirebilirsiniz.

1 Beğeni

@Veysel Bey,

Teşekkür ederim. Öncelikle ilk seçeneği deneyim. Ürünleri sildirmiştik yemek sepetinde bahsi geçen ürünler görünmüyor zaten. Tek seçenek kalıyor Ürünleri güncellemelerini talep etmek.

O da olmazsa x ürün ile çözüme gideceğim.

İyi çalışmalar

Tekrar belirteyim Ürünleri güncelleme işlemini yaptıktan sonra SambaPOS yemek sepeti entegrasyon sayfasından tekrar menü oluşturmanız gerek.

1 Beğeni

Anladım teşekkürler
İyi çalışmalar