Ürün Listesini Yazdıramiyorum

Merhabalar ürün fiyat listesini yazicidan cikartmak istedigimde boş sayfa cikiyor ürünleri secmiyor. Sebebi ne olabilir? Teşekkürler

Merhaba,

Lisans e posta adresinizden support@sambapos.com yaşadığınız sorunu ve anydesk adresinizi iletebilirseniz bağlantı sağlayarak kontrollerini gerçekleştirelim.

Kendi bilgisayarımda kontrollerini sağladığımda aynı raporu ön izleme yapabiliyorum.

Animation

Eğer görseldeki gibi kayıt yapmak istemiyorsanız, raporun başındaki # kaldırırsanız kaydet dediğinizde sorunsuz listelenecektir.

erhaba Veysel bey yukarıda ki yazınızı anlamadım nasıl yapcağımı rica etsem gösterirmisiniz? Görselde ki tarif ettiğiniz şekilde yazdırabiliyorum hatta pdf ecxel ve diğer formatlarda da indirip çıktısını alabiliyorum. İşimi çok kolaylaştırdı çok teşekkür ederim.

Bir sorum daha olacak size, bu dosyayı indirdiğimde yazdırmak için sambapos uygulamasından çıkmam gerekiyor dosyayı oyle yazdırabiliyorum.
sambapos içerisinde direkt yazıcıya nasıl gönderebilirim?

Teşekkürler

Farklı bir raporu belirttiğiniz şekilde birden fazla formatta kaydetmek için aşağıdaki dökümanı inceleyebilirsiniz.

https://kb.sambapos.com/4-58-raporlarin-istenen-formatta-disa-aktarilmasi/

Ayarlar Menüsünden Terminallerden kullandığınız Terminalin Rapor Yazıcısı olarak seçerseniz,

Raporlarınızı belirlediğiniz yazıcıya yazdırabilirsiniz.

Ana Menü > Yönetim > Raporlar > Normal olarak kaydetmek istediğiniz raporu seçiniz > Şablon bölümündeki raporun başlığı ile köşeli parantez arasına # karakterini kaldırmanız durumunda normal kaydetme işlemi yapabilirsiniz.
Örneğin;
Ürün Satış Raporu > [Ürünler: 5, 2, 2, 1]

İyi çalışmalar.

Çok teşekkür ederim Veysel bey sayenizde halloldu