Terazi verisinin sürekli olarak fiyatı güncelleyebilmesi

Terazi verisini ürün fiyatını seçtikten sonra fiyatın değişmemesi özellikle kuruyemişçiler için pratiklik açısından olmazsa olmaz bir özellik olduğunu gördüm.

Ürünü seçtikten sonra da eklediği veya çıkardığı kadarının hemen fiyatı güncelleyebilmesi önemli.

Bu konuda bir çözüm bulmamız mümkün mü ?

Bahsettiğimiz teraziler son deree aptal cihazlar. Bu cihazların tek marifeti sadece üzerindeki tartım bilgisini COM port üzerinden her saniye yayınlamak.
Özellikle Çift taraflı bir iletişim imkanı bu cihazlarda yok.
(Cas ER Junior vb cihazlardan bahsediyorum)

Bir ara çok gelişmiş bir terazi için Online Terazi Entegrasyonu yapmıştık, Bu tam olarak istediğinizi yapabilen bir çözümdü, ancak bir türlü terazide stabilizasyonu yakalayamadık.
Aynı işletmede 3 farklı terazi vardı 3 ü de farklı davranıyordu Bizde bu desteği istemeye istemeye kestik.

Ama bu COM porttan bağlanan teraziler için böyle bir imkan maalesef yok.

1 Beğeni

Bunun için bir yeni kural oluşturulabilir mi ? Ya da “Güncelle” diye bir buton konulabilir mi ?
Ürünü çıkar sonra yeni terazi verisiyle ekle gibi.
Bunun için yeterli kural ve eyleme sahipmiyiz ?

Merhaba daha akıllı Teraziler ile qr kod okutarak tek fişte birkaç kalem ürün satışı yaparak tek biple kasadan ödeme alabilirsiniz, ayrıca bu akıllı terazilere SambaPOS daki ürünleri ve fiyatları teraziye online yükleme yapabiliyorsunuz,

Ama derdim bu değil.
Teraziye koyduğum ürünün gramajı değiştikçe fiyatının güncellenmesini istiyorum.

Bu çok zor birşey değil ama SambaPOS bu konuda neden bu kadar ketum davranıyor anlamadım.

Aslında ağırlık değiştiğinde güncelle diye bir eylem kural yapısı oluşturulabilir.
terazim olmadığından deneyemiyorum.

Şimdilik böyle birşey yapabilirsiniz. işinizi görür