Siparişimi masaya girdikten sonra masa rengi yine beyaz kalıyor nasıl düzeltebilirim

Masaya giriyorum ürünü ekliyorum onaylıyorum ama masa rengi değişmiyor hala beyaz kalıyor

Merhaba Furkan Bey,

Varlık ekranınızın görünüm durumunu aşağıdaki görsel gibi düzenleğiniz taktirde masaların renk almama sorununuz düzelecektir.

1 Beğeni

Merhabalar masalarım
salon
bahçe
teras
şeklindedir bunların arka plan renklerini nasıl değiştiririm.
iyi çalışmalar

Merhaba Salim bey boş masalarımın arka plan renklerinin farklı olmasını istedim sadece

Ayarlar > Durumlar > Hazır

bunun rengini değiştirin yeterli

1 Beğeni

Ben sorunuzdan ekrandaki her masanın farklı renkte olmasını istediğinizi anladım. testaki masalar boşsa başka bir renk, salondaki masalar boşşa ayrı bir renk gibi. tek renk olacaksa üstte cevabı verilmiş.

1 Beğeni

Salim bey Akşama bi bakayım beni doğru anlamışsınız salondaki boş olan masaların rengi farklı olsun istiyorum bahçedeki farklı terastaki farklı şeklinde

<if '{REPORT ENTITY DETAILS:E.Name:(ET=Masalar) && (ENC=BAHÇE) && (EN=$1)}' != ''><b><background lime>$1</background></b></if><if '{REPORT ENTITY DETAILS:E.Name:(ET=Masalar) && (ENC=TERAS) && (EN=$1)}' != ''><b><background darkred>$1</background></b></if><if '{REPORT ENTITY DETAILS:E.Name:(ET=Masalar) && (ENC=SALON) && (EN=$1)}' != ''><b><background orange>$1</background></b></if>

Masa Görünümünü yerleşim yapıp ekrana entity grid ekleyin. Ancak şuan ki yarlarda masa dolu olduğunda bir değiliklik olmuyor onun içinde kod devamının ayrıca düzenlenmesi gerekir.

1 Beğeni

Varlık ekranındaki durum görünüm formatı kullan daki tik de olmaması gerekiyor.

1 Beğeni

Üşenmeyip yapanlar var =)

Evet tam olarak istediğim bu yapmaya çalışacağım