Sipariş Onaylayamama

Merhaba. Yemeksepeti siparişleri belli bir süreden sonra onaylanmıyor. (Normalde otomatik onay seçili) Sadece reddet ve detay seçenekleri geliyor. Forumda dolaştıktan sonra menülerin eşleşmemesinden dolayı kaynaklandığını gördüm. Hem yemeksepeti hem de sambapos menülerini güncelleyip eşleyip kaydettim. Belli bir süre yine normal düzeninde çalıştı ama birkaç gündür yine sıkıntı çekmekteyiz. Gelen siparişlerde yine reddet ve detay seçenekleri geliyor. Forumda belirtildiği üzere SambaPOS Messaging Server hizmetini yeniden başlattıktan sonra sipariş yazıcıdan otomatik şekilde çıktı ve onaylandı. Ama bugün yine aynı sorun meydana geldi. Uzun lafın kısası her bu sorunda SambaPOS Messaging Server yeniden mi başlatmamız gerekiyor? Bu sorunun temel nedeni nedir? SambaPOS ile mi alakalı yoksa yemeksepetiyle mi?

Merhaba,

Belirttiğiniz durumun bir kaç farklı sebebi olabiliyor. Mesaj sunucuyu yeniden başlattıktan sonra sipariş onaylanıyor ise mesaj sunucu bağlantınız dan kaynaklı olma ihtimali yüksek.
Yemek sepeti entegrasyon sayfasında log sayfası bulunmakta hatanın sebebini detaylı görebilirsiniz.

Sorunu yaşadığınız durumda lisans e posta adresinizden destek@sambapos.com mail gönderebilirseniz detaylı şekilde kontrol edebiliriz.

İyi çalışmalar.

Şuanlık bir problem yok Veysel Bey, olur da sıkıntıyla karşılaşırsak e posta üzerinden iletişime geçeriz.

Lisans e postası üzerinden iletişime geçildi Veysel Bey, konuyla alakalı acil geri dönüş yapabilirseniz çok memnun oluruz.

Bağlantı sağlanarak destek sağlandı. Sorununuz olması durumunda lisans mail adresinizden lütfen e posta gönderiniz.