Sipariş etiketinde fiyatın gözükmesi

Merhaba,

Ürün adı Çupra. Ürüne tıkladım listeye attım. Listede Çupraya tıklayınca sağ tarafta sipariş etiketleri açıldı. Örnek: (Orta, Küçük, Büyük. "Orta"nın fiyatı 30 , "Küçük"ün fiyatı 20, "Büyük"ün fiyatı 40)

Sipariş etiketinde orta=30, küçük=20, büyük=40 yazmalı. Bunu nasıl yapabilirim ?

Saygılar

Merhabalar anladığım kadarı ile porsiyon mu yapmaya çalışıyorsunuz yoksa sipariş etiketimi?
Yazdığınızdan çıkardığım üçüncü bir durum ise Sipariş Etiket ekranında İsmin yanında fiyatı mı görmek istiyorsunuz ?

Porsiyon için ise;

Ana Menü > Yönetim > Ürünler > Ürün Listesi > Cuprayı bulun bu alanda > alt kısımda Porsiyon Ekle yazısını göreceksiniz tıklayarak porsiyon ekleyebilir dilediğiniz ismi dilediğiniz fiyatı yazabilirsiniz.

Sipariş Etiketi için;
Ana Menü > Yönetim > Adisyonlar >Sipariş Etiketleri >Değişiklik yapacağınız etiket gurubunuza çift tıklayın > Sipariş Etiket Listesi kısmına gelin > bu kısımda Etiket Kısmına isim kısmına dilediğiniz ismi > fiyat kısmınada miktarını yazabilirsiniz.

Evet, sizin anladığınız gibi 3. durumu soruyorum, yani sipariş etiketi ekranında ismin yanında fiyatın gözükmesi nasıl yapılacak ?

Saygılar,

Neden porsiyon yerine sipariş etiketi kullanmayı tercih ediyorsunuz? Belki daha farklı bir çözüm önerebiliriz.

ok dediğiniz gibi porsiyon olarak ekliyorum… farklı bir sorunum var… sipariş etiket düğme büyüklüğünü ve yazı font büyüklüğünü ayarlayabiliyorum… porsiyon düğme büyüklüğünü ve font büyüklüğünü nereden ayarlayabilirim