SambaPOS5 altinda yaptigim ilginc seyler

@anon88389631 ustad malesef uygulamayı satan sırket sıstemler soyle bır sıkıntı var sıstemınızı sılersenız veya tekrar lısans almanız gerewktıgını soyluyor .

O uygulamanın geliştirilmesini biz talep etmiştik zamanında, ama isteklerimizi karşılamadı ve fiyat/lisans politikası ve yetenekleri pek cazip olmadığından şu anki kendi çözümümüzü geliştirdik. Hem fiyat/lisans hemde yetenek açısından daha kullanışlı durumda. Her bilgisayara ayrı lisans sözkonusu değil, ses kayıt özelliği ve çağrı geçmişi zaten müşterileri cezbeden en güzel özellik.

Ek olarak cep telefonundan çağrı cevaplamak zaten voip hatlarda standart bir özellik.

ileri tarihli sipariş alma

3 Beğeni

depozito eklendi

2 Beğeni

Merhaba,
Şu zip dosyasının şifrəsi ne?

1 Beğeni
1 Beğeni

Ileri tarihli sipariş alma
Tarih ekleme geliştirildi çıkan ekrandan seçiliyor
Geçmiş tarihe sipariş alımanın önüne geçildi

Selamlar
Böyle özelleştirmeler güzel. Ama zaman zaman dökümanınıda paylaşmak gerek.

https://forum.sambapos.com/t/custom-date-selection-with-html-js/11555/2

1 Beğeni

Son sürümde çalışmıyor bu sebeple paylaşmadım yapacak arkadaşlar sorun yaşayabilir

Sorun bildirdiğin için teşekkürler.
Nasıl bir hata alıyorsun.?
Sorun tam olarak nedir?

Seçilen tarih local yada global setting e yazmıyor boş bırakıyor

bugünün yarının ve yarından sonraki tüm günlerin siparişlerini sıralar

@YILDIZHANPOS ilyas ustad rezervasyonla alaklı bır uygulama mı gelıstırsen senıne ben sana cerve hakında bılşgı versem sende buna yakın bır uygulama mı yapsan acaba bırtek orda eksık kaldık gıbı gelıyor nedersın mumkun mu bu ?

@marikoglu Selam
Hali hazırda kullandığımız reverzasyon sistmimiz var. Sorun mu? yaşıyorsunuz. Yoksa eksikleri mi? var.

@Sezgin canım benım sorun yasamıyorum ama ben rezervasyon ıcın reztoran.com reezervasyon sıstemını kulanıyorum sebbebı su . ılerı tarihlı rezervasyon alıyorum no show ları tamamını goruyorum . kac defa gelmı kac defa rezerve yapmıs falan fılan . daha ıslevsel hale getırmek lazım . zamanındada buna benzer seyler yazmıs soyulemıstım . bu halı ıle sadece varmı var benım ıcın . alakart restaurantlar ıcın ( benım kulanımıma uygun degıl en azından suan ıcın ) .

Dedikleriniz yapılır elbet . Fakat arz talep meselesi.

Paketçi ekranında ilk paketçi kartı okutuyor
sonra adisyon fişinde bulunan Ticket no yu okutuyor
her okuttu adisyonu üzerine alıyor işi bitince tekrar kartını okutup çıkıyor

boş vakitlerinde tekrar ekrana giriş yapıp aldığı ödemeleri nakit yada olduğunu belirtip
akşam kapanışta kasada hesap alınıp kapanır

1 Beğeni

Müşteri arıyor önce siparişini veriyor
En son diyor ben burada otel de, inşaat ta, park ta, piknik de vs vs yerdeyim
Numaramı kaydetmeyin diyor
Bunlar için yapılmış bir işlemdir.

2 Beğeni

SambaPOS V5 Kampanya Menüleri

SambaPOS V5 Kampanya Menüleri ve Pizzacılar için Çeşitli Konfigürasyonlar

4 Beğeni

SambaPOSV5 Ürün Grubu Satış Durumunu Belirler.
Biten Ürün Grubunu Satışa Kapatıp Açabilirsiniz.
Gün Sonu Yapılınca Otomatikman Satışa Açar.

SambaPOSV5 Ürün Grubu Satış Durumunu Belirle

3 Beğeni