SambaPOS5 altinda yaptigim ilginc seyler

Merhabalar,

bu bölüm basligi altinda Sambapos5 altinda yapilabilirligi imkansiz olmayan veya Design olarak göze hos gelen güzel seyleri toplamaya ne dersiniz`?

Hosunuza giden ve yaptiginiz birsey varsa resimleri ile birlikte buraya yapistirmaya ne dersiniz? Güzel olmaz mi? Digerlerine fikir vermesi acisindan !

Not: Lütfen kimse onu nasil yaptin bunu nasil yaptin gibi sorular sormasin. Amacim sadece istenince Sambapos5 altinda yapilabilirligini resimler ile toplamak.

Saygilar.
E. Kaplan

7 Beğeni

Ilk örnegi ben göndereyim.

Müsteri Satis Gecmisi Ekrani

image

• Paket servisde tanimlanan MÜSTERILERI Listeler '(sag bölüm, müsteri arama bölümü)
  • Müsteriye satis bilgileri aranirken Tarih araligi tanimlanabilir (sag üst bölüm)
  • Müsteri aramasi yapar
  • Secilen müsteriye ait tanimlanana tarihler arasinda yapilan SATISLARI gösterir (Soldaki liste).
  • Gösterilen Listeyi, gerekirse yazicidan cikti olarak alinabilir (Sol alt kösdeki yesil button).

Benim icin ilginc olan bir calisma.

6 Beğeni

Garson Masa değiştiği zaman ana bilgisayara sesli uyarı yapar ve kimin masa değiştiğini bildirir birde
Hangi masa hangi masaya taşındığında…

7 Beğeni

müsteri acik adisyonlarini görebilmek icin, ufak bir ilave.
Hesap detaylarina girmeden, hemen secilen müsteriye ait bilgileri gösteriyor.

6 Beğeni

Resim yoksa, default image

Resim varsa;

5 Beğeni

Bayram siparisleri ile ilgili bir calisma;

Bayram günü yapilan siparisleri ayri, Paket olarak evlere teslim edilecek olan müsterileri ayri ayri kategoriler altinda gösterir…Adisyon alinirken Barcode üretilir ve müsteri tekrar geldiginde Ya ismine göre ya da müsterinin elindeki Barcode göre siparisi kolayca bulunabilir.

6 Beğeni

Müşterinin Son Siparişleri görebilmek için,

6 Beğeni

Aranip bulunan ve secilen Tedarikci firmalari Cari detaylari;

• Firmalardan satin alinan ürünler ve Tarihleri sinirlandirilabilir.
  • Olusan rapor yazicidan cikartilabilir.
5 Beğeni

Gün İçinde Personellerin Kendi Performansını Takip Etmek Veya İşletme Müdürünün Takibi…

5 Beğeni

Tek Ekranda Paketçi Hesaplarını Yazdırma…

4 Beğeni

Fark Yöntemle Paketçi İptal…

4 Beğeni

Bende masaya sipariş girilirken, diğer terminallere masanın sipariş girdiğini bildiren bir durum ve ödeme durumunda olan bir masaya, müdahale etmeyi simüle ettim. Fikir vermesi açısından kullanışlı bir özelliktir diye düşünüyorum.

8 Beğeni

Merhaba,
Kurulumu nasil yapilir?

Kurulum için buradaki dokümantasyonları kullanabilir veya bir bayiden destek alabilirsiniz.

1 Beğeni

• Secilen ürüne acilan pencerede etiket ekler
  • Secilen ürünün yazilan etiketini siler
  • Sadece serbest etiketlerde calisir
4 Beğeni

Paket Servisinde Sipariş Alırken Müşteriler için alınan Notlar,

3 Beğeni

Çok güzel düşünce
Lakin son kullanıcı bunu nasıl işliyor.
Özel alana girip mesaj göster eylemini tetikliyor

1 Beğeni

Fiyat degisim raporu

yapilan fiyat degisikliklerini raporlar

2 Beğeni

Secilen zaman araligina göre Fiyat degisim raporunu gosterir

3 Beğeni

Yapılan tüm işlemleri LOG tutan ve raporlayan bir çalışma örneği.

5 Beğeni