SambaPos Yetim Kaldı

Ne söylenir ne yazılır bilmiyorum. Haberi öğrendiğimden beri elim ayağım titriyor inanmak istemiyorum, inşallah rüyadır birazdan uyanırım diyorum. Yıllardır SambaPos’a emek vermiş, tüm dünyada binlerce kişiye ulaşmış, ücretsiz sürümle bir çok kişinin hayır duasını almış ve yine bir çok kişiye ekmek parası kazandırmış olan @emre hocamız geçirdiği kalp krizi sonrası 15 gün süren yoğun bakım sürecinden sonra hayatını kaybetmiş.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim ailesine, çalışma arkadaşlarına ve bize sabır versin.
Cenazesi 5 Mart Salı günü öğle namazına müteakip Avanos tan kaldırılacakmış. Yakın ve müsait olan arkadaşlar katılabilir, dualarımız onunla olsun.

2 Beğeni

Tüm Sambapos ailesi olarak Başımız sağolsın :cry::cry:

2 Beğeni

Tüm Ailemizin Basi Saolsun Allah Rahmet Eylesin Mekani Cennet Olsun İnsallah

2 Beğeni

:frowning: Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun Her Sorunda Anında Yardımını Alıyorduk

2 Beğeni

Diyecek Soz Yok Dedıklerı sanırım budur . vaybe @emre 9 yıllık bekleyısın ardından benık zıyaret etmeden gıttın . onca sozune ragmen bıraktın bızlerı . allahtan ganı ganı ratmet eylesın mekanını cennet eylesın senın uzerımızde hakkın vardır ne olur helat et bızım yok ama bızlerınde hakkı helal olsun . cok ama cok ısterım cenazeye katılmayı ama malesef kızımın tedavısınden dolayı aranızda olamıyacagım . senı unutmayacagız bıl @emre yolun acık olsun

2 Beğeni

Binlerce insanın üzerinde etkisi ve hakkı bulunan bir kişi büyük bir insandır. Allah rahmet eylesin sevenlerinin başı sağolsun :cry: :cry:

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin :disappointed::disappointed: yakınlarına sabır versin, çok üzüldü bu program için, çok çabaladı, ülkesi için, bizim için, Allah Razı olsun, Mekanın cennet olsun emre abim :cry::cry:

2 Beğeni

Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun inşallah. Okuduğumda inanamadım, o değildir diyerek tekrar tekrar fotoğrafa baktım. Sambapos ailesinde yeni olmama rağmen en çok yardımını aldığım, imdadıma yetişip çözüm yaratan insan, umarım herşey istediğin gibi devam edecek. Rahat uyu, mekanın cennet olsun.

2 Beğeni

Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun Sambapos ailesi olarak buyuk bir ustadi kaybettik

2 Beğeni

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. :sweat::sweat:

2 Beğeni

Acımızı Büyük Başımız sağ olsun, mekanı cennet olsun

2 Beğeni

Başımız sağolsun, mekanı cennet olsun Sambapos ailesi olarak abimizi kaybettik :pensive::disappointed_relieved:

2 Beğeni