SambaPOS Uzaktan İşletme Takip Sistemi Ve Menu Fiyat Güncelleme

Verilerinizi canlı olarak takip edin…

Merkezi Raporlama Platformu

Birden fazla şubesi bulunan işletmeler için özel olarak tasarlanmış, Merkezi Raporlama Platformu ile tüm verilere gerçek zamanlı erişim.

Bayi, Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü, İşletme Sahibi gibi hiyerarşi tanımları ile, sadece belirli şubelere ve belirli raporlama erişim imkanı.

8 Beğeni

Güzel çalışma elinize saglık
şubelerde sql girdileri saglandıktan sonra tek fiyat değişimi ile şube sayısınca tüm şubelerde fiyat değişiyormu yoksa her sube için tek tek manuel fiyat tanımlamak gerekiyormu?

Db ler deki ürünler aynı ise olur gibime geliyor

1 Beğeni

Daha Önce tek fiyat değişimi ile Şubeler arasında fiyat değişimi oluyurdu
fakat @YILDIZHANPOS dediği gibi şubeler aynı db kullanmalı db farklı olduğu
için fiyat değişimi manueldir…

1 Beğeni

Aynı db kullanmak farklı
Her db de aynı ürünlerin kullanımını bahsetti @YILDIZHANPOS
Seneryo geregi francahise olan şubenin merkez firma ile aynı db kullanması zaten uygun olmaz.
Kaldıki uzak db internet hızlarına baglı olarak programda değişken yavaslık göstermekte.

Gerçekten Güzel bir çalışma tasarım olarak da harika :+1: :+1: :+1:

1 Beğeni

nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ceptelefonuna bir apk falanmı yükleniyor
teşekkürler…

buyuk ıhtımal yanılıyorda olabılırım . bu bır web sıtesı sql db verı cekıyor ve sıtede sızın ıstedıgınız sekılerde raporları goruntuleme sansı yakalıyorsunuz. tabı sıte responsive oldugu ıcın telefonlada pc ılede gırıs yapıyorsunuz. . buyuk ıhtıal uzerıne bır android apk da yazılabılır cok zor olmayacaktır dıye tahmın edıyorum

Aynen siteden çekiyor

@empire acaba metrıkten artısı nedır bılmek adına soruyorum netıcede adres veya demo yazmamıssınız ınceleme sansımız olmadı o nedenle sormak ıstedım

Video izlediğim kadar rapor export yapıla biliyor birde ürün fiyat güncellemesi artı sizin dediğiniz gibi istediğiniz şekillerde ve istediğiniz rapor alabiliyorsunuz yani işletmeye göre bence sql veri çekmiyor çünkü veri alış verisi hızlı sql göre tam bir patron takip olmuş bence tekrardan eline sağlık @empire

Merhaba,

Şu güzel olmuş. Nə zaman kullanmaya başlaya biliriz?

@empire ile irtibata geçip ücretini ödedikten sonra kullanabilirsiniz.

2 Beğeni