SambaKart uygulaması bakiye sıfırlama

Merhaba arkadaşlar,

SambaKart uygulaması yapılandırdım ve sistem çalışıyor. Müşteriye kredi yüklemesi yapıyoruz ve sonrasında tesis içerisinde harcamalarını yapıyor daha sonra çıkarken kalan kredisi varsa Geri ödeme ile geri ödeme işlemini yapıp kartın bakiyesini sıfırlıyoruz. Fakat aynı kart gün içerisinde 1 başka müşteriye tekrar verildiğinde bir önceki müşterinin hareketleri görünüyor. Bu kartın işlemi bittikten sonra müşteriye kalan kredisini ödemesini yaptıktan sonra KARTI SIFIRLA gibi bir işlem mümkünmüdür bunu yapabilirmiyiz acaba?
Şimdiden teşekkür ederim, cevaplar için.

Sambakart standart yapılandırmada bir varlık gibi ( müşteri masa vs) gibi kullanılıyor
Hesap hareketleri silinmesi söz konusu değil.
Ama yeniden farklı yapılandırma ile mümkün olabilir.

Merhaba,
Şimdi şöyle bir durum oluşuyor, müşteriye ertesi gün geliyor kart veriyoruz bu kartın bir önceki gün işlemleride ekranda görünüyor HESAP Hareketleri kısmında problem asıl burada çıkıyor aslında, en azından bakiye yükleme ekranı kısmında eskiye dönük değilde sadece o günkü hareketler çıkabilirmi? yada kartın bakiyesi SIFIR’a düştü geri iade ettik parayı, sonra gelen bir başka müşteriye vermeye kalktığımızda farklı bir renk olayı yapma şansımız olurmu?

İstediğiniz yapılandırmalar zaman ve emek isteyen özellikler. Buna zaman harcayacak biri olur mu? bilmiyorum. Zaman kaybetmek istemiyorsanız @Banned bu tarz işlerle ilgileniyordu. Sorununuzu o çözebilir.

Özelden yazmanızda fayda var…

Yine Bakış açısı olayı:

Karta bakiye yükleme işini bir Hesap Ekranında yapıyorsunuz doğru mu?

Evet = Yönetim > Hesaplar > Hesap Ekranları > [Hesap Ekranınız] > Filtre alanında “Gün Başı” nı seçerseniz, bu ekranda karşınıza her hesap için sadece gün başından buyanaki işlemleri gözükür.