Paket servis paketçi butonu

Merhaba, paket servis paketçi butonu ve adisyon göster butonları çalışmıyor. Eylemler ve kural ekle işlemlerinin hepsini yaptım. Paket servis v5 için bekleyen ekranına geliyor ama paketçi ye tıkladığımda paketçi yi seçip gönderilen siparişler ekranına geçmiyor ve adisyon göster dediğim de adisyonu açmıyor? Neden olabilir?

1 Beğeni

https://sambapos.com/?wpfb_dl=177

1 Beğeni

nasıl kurabilirim bunu

1 Beğeni

2 Beğeni

zip den çıkarıp txt dosyasını seçiniz

2 Beğeni

Baştan sona oldu çok güzel elinize emeğinize sağlık

2 Beğeni

burada paketçi 1 paketçi diye paketçi ticket llister tanımlı bunu kendi paketçilerimle nasıl ilişkilendirebilirim.örneğin paketçi ali kuryede siparişlerde adı çıkıyor ama paketçi hesapları sayfasında ali değilde paketçi 1 paketçi 2 paketçi 3 yazıyor ve pencereler boş.Bunun için bir format var mı?

1 Beğeni

Sağ tıkla düzenleme modundan yapalirsiniz

1 Beğeni

Farklı bi Paketçiler Raporu - Genel - SambaPOS Destek

2 Beğeni

Bir program için bu kadarını beklemiyordum gerçekten çok güzel teşekkürler.

1 Beğeni

Profil - YILDIZHANPOS - SambaPOS Destek

1 Beğeni

Kendi Özel yaptığım

2 Beğeni

@YILDIZHANPOS üstadim import ettim paket servis dosyanızı.
bekleyen siparisler bölümüne düşen siparişe tıklayıp paketciye cıkladığımda kuryedeki sipariş bölümüne geçmiyor sabit kalıyor. bunu nasıl cözebilirim birde güncel paket servis sisteminiz , kurye takip sisteminiz varsa paylaşa bilir misiniz size zahmet bir türlü otutturamadım paket servis işini. teşekkür ediyorum

bazen de bekleyen siparise tıkladıyıp paketciye tıkladığımda , kurye bölüme gitmiyor yok oluyor :slight_smile: neden kaynaklanır acaba