Paket Servis Ekranında Müşterinin Son Siparişini Görüntüleme

Merhaba mutlu haftasonları.

Paket servis ekranında kayıtlı müşterinin en son vermiş olduğu siparişi göstermek istiyorum.

Bkz. https://kb.sambapos.com/4-18-musterinin-son-adisyonu-nasil-geri-cagirilir-ve-kopyalanir/

Burada yazana göre yaptım fakat birkaç sıkıntı var.

Öncelikle son adisyonu görüntüle dediğimde görüntülüyor sıkıntı yok fakat adisyonu kopyala dediğimde paket servis ekranına geri dönüyor ve paket servis ekranını kapatıp açmadan o sipariş bekleyen siparişlere düşmüyor.

Ayrıca son adisyonu görüntüle dediğimde müşteri eğer o önceki adisyonundaki ürünleri sipariş vermek istemiyorsa kapat dediğimde yeni sipariş ekranından da çıkıyor ve tekrar müşterinin adını soyadını yazıp yeni sipariş ekranına girmem gerekiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Konu güncel hala bi çözüm bulamadım destek bekliyorum.

Kapsamlı bilgileri Bayilerden alabilirsiniz
Wiki de gerekli bilgilerin tamamı paylaşılmış. Harfiyen yaptın isen sorun olmaması gerekli…

1 Beğeni

Sezgin bey zaten sistemin çalışmadığını iddiaa etmedim eğer yanlış yapsam çalışmazdı ya da hata verirdi olması gerektiği gibi çalışıyor sadece paket servis ekranına çıkıp girmeden sipariş düşmüyor yorum yapmak için gönderilerime yorum yapmayın lütfen.

@GMB burası sambapos destek hattı değil. Yardımlaşma platformu. Herkes bildiğini paylaşıyor. Bilmediklerini soruyor.
Buradakiler size yardımcı olmaya çalışıyor. Buyurun o halde kendiniz yapabilirsiniz. :blush:

@Sezgin bey o zaman siz yardımcı olmazsanız çok sevinirim. Teşekkürler.