Otomatik gun basi

selamlar 3 adet terminalim var ve 3 ude ana bilgisayara bagli bunlarin otomatik olarak gun basi ve gun sonu yapmalarini istiyorum bunu nasil yapabilirim mesela sabah saat 8 de gun basi otomatik olarak acilacak ve gece saat 3 te otomatik olarak kapanacak bunu yapmanin bir yolu varmi sambapos v5,74 kullaniyorum tesekkurler

Merhaba,

Otomatik olarak g├╝n sonu ve g├╝n ba┼č─▒ yapt─▒rman─▒z m├╝mk├╝n. Bu ├Âzelli─či a┼ča─č─▒da belirtti─čim sebeplerden dolay─▒ tavsiye etmiyoruz.

G├╝n Sonu i┼člemini otomatik yapt─▒rma senaryosunda a┼ča─č─▒daki gibi g├Âzden ka├žabilecek durumlara dikkat etmek gerekecektir;

Otomatik G├╝n Sonu i┼člemi i├žin belirlenen saatte;

• Bilgisayar─▒n/SambaPOS un a├ž─▒k olmamas─▒ - elektrik kesinti ya┼čanmas─▒.

• SambaPOSÔÇÖda ├Âdemesi al─▒nmam─▒┼č bir adisyon bulunmas─▒.

Bu durumlar─▒ g├Âze al─▒p sorun ya┼čamayaca─č─▒n─▒z─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorsan─▒z a┼ča─č─▒da belirtti─čim ad─▒mlar─▒ uygulaman─▒z yeterli olacakt─▒r.

Ayarlar─▒ G├╝n Sonu yap─▒l─▒yken tan─▒mlaman─▒z gerekir. Yapmadan ├Ânce mutlaka veritaban─▒ yede─či al─▒n─▒z.

Ana Men├╝ > Y├Ânetim > Program Ayarlar─▒ > Bak─▒m > Virtual Workperiods se├žene─čine t─▒klay─▒n.

G├Ârselde belirtti─čim ┼čekilde ayarlaman─▒z durumda gece 03:00 da g├╝n sonu yaparak otomatik olarak tekrar 03:00 da g├╝n ba┼č─▒ yapacakt─▒r.

─░yi ├žal─▒┼čmalar.

1 Be─čeni

Bu konu son yan─▒ttan 30 g├╝n sonra otomatik olarak kapat─▒ld─▒. Yeni yan─▒tlara art─▒k izin verilmiyor.