Online sipariş sistemi için entegrasyon

Online sipariş sistemim (web sitem) üzerinden gelen siparişlerin SambaPOS´a düşmesini istiyorum. Tüm siparişlerimi Samba üzerinden kontrol etmek istiyorum. Bunun için nasıl bir yol izlemeliyiz ? PHP ile web sitemizi yaptırdık ancak yazılımcılarımız veritabanına direk kayıt eklemekten başka bir yol olmadığını söyledi. Bu şekilde ekleyince de Paket Servis ekranını yenilemeden sipariş düşmüyor. Yani yemek sepeti gibi otomatik düşmüyor. Yardımlarınız için teşekkürler değerli SambaPOS ailesi

SambaPOS’ a buna benzer bir entegrasyonu biz deniyoruz şuan.
Woocommerce ile entegre çalışacak.

Graphql ile entere edilebiliyor herşey. Yalnız bunu PHP’ ci niz bilmez muhtemelen.

1 Beğeni

Bu konuda Restajet entegrasonu ve Restajet uygulamasını size öneriyorum, Sambapos ile entegrasyonu-da mümkün,
https://urfasofrasi.restajet.com/ adresinden örnek web arayüzünü inceleyebilirsiniz,

Hatta olayı biraz daha ileri taşıyabilirsiniz, Mobil dahil paketlerden alırsanız IOS ve Android markette yer alabilirsiniz,

Sadece web üzerinden kullanmak isterseniz şayet size ücretsiz deneme lisansı sunabiliriz. Restajet yazılımının Sambapos entegrasyon ücreti 99 $ dır ve her yıl alınır.

1 Beğeni