Önce siparişi sonra müşteri kaydı alma

Müşterim müşterilerinin önce siparişi söylemesinden dolayı önce siparişi sonra adres kaydını almak istiyor. Bunu aynı ekranda telefon numarasını kaybetmeden bir tasarım mümkün mü?
Mümkün ya da değil demeniz yeterli:)))
Mümkünse yapmaya çalışacağım.

@YILDIZHANPOS dostum teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışıyorsun ama yazdığımı lütfen oku.
Müşteri kayıtlı değil ve numara çıktığında ve numaraya dokunduğunda adisyon ile adres kayıt ekranı aynı ekranda olması gerekiyor.

Buna istinaden dedim siz ne yazdığınıza eminmisiniz
Yani mümkün demek istedim

1 Beğeni
4 Beğeni

İlyas eline ağlık olmuş gerçekten:)))

buda Kapat a basınca adisyon içinde Müşteri Ekle çıkar

1 Beğeni

İlyas eline sağlık harika oldu. Çok teşekkür ederim.

Merhaba bu özelliği nasıl kullanabilirim yardımcı olur musunuz?

1 Beğeni

Merhaba,

Bunun için bir dokuman var mı?

1 Beğeni

Yoktur özel yapımdır

2 Beğeni

Təşəkkür ederim!

Malesef SambaPOS gibi bir yazılımda böyle sorunlar var.
Anlıyorum Sizi de. Amma Azerbaycanda kendi başıma hem sorun çözmek, hem satış yapmak Menim için zor biraz.

2 Beğeni

merhabalar emeğinize sağlık çok güzel olmuş bunu kullanmak istiyoruz nasıl yardımcı olursunuz teşekkürler

Caller İd Telefon Log Eklentisi - #11 by TeknoHizmet Buradaki adımlarla yapabilirsiniz Müşteri Varlık Tiplerindeki Birinci bölümü Adı Yerine Telefon olması şartı ile

SambaPOS V5 PRO Önce Sipariş Sonra Kaydet

SambaPOS V5 PRO Önce Sipariş Sonra Kaydet

Müşteri Aradı Önce Siparişi Alır Sonra Kayder
Birinci Alan İsim Yada Telefon Olması Önemli Değil

1 Beğeni

İlyas burda adres kısmında özel karaterlerin kllanılmasını sağlamak lazım
Birde ekranlar arası geçişlerde bir timeout zamanı belirlemek gerekiyor yoksa ekran donuyor. Özellikle telefon loglarını kayıt ederken ve çağırırken.

@ilkerilgen İlyas Beydenmi bahsediyorsunuz bendenmi

Adres kısmında özel karakterleri kullabilirsiniz. Kurallardaki {ENTITY DATA:Adres},{ENTITY DATA:Adres1},{ENTITY DATA:Adres2} yazan yerleri “” içine aldığınızda özel karakter kullanımı sorun olmuyor. “{ENTITY DATA:Adres}” olarak değiştirmelisiniz.

1 Beğeni