Ökc entegrasyonu

Hersey normal bir okc de bilgisayardan uygulama acildiginda okc bilgi alınamadı neden yazar

bağlantıyı nasıl yaptın tsm gmp3 mu?

Gmp3 seklinde usb hepsi görüyor kontrollerini yaptım ama ince bi nüans var bulamadım

Lisanslama ve Bildirim Yaptırdınmı merkeze sicil numarasını bide aktivasyon oldumu bilgi verdilermi merkez sana usb kablosunu değistirip denedin mi hiç

1 seneden fazla süredir kullanımda olan bir yer ve en son 3 hafta oldu yeniden lisans uzatıldı cihazın usb kablosunu cikarttirp taktirdigimda cihaz pc baglanıyor com8 olarak gmp3 de com8 ayarliyorum fakat sorun veriyor

Merhabalar Bayram bey, Cihazın sicil numarasını mail olarak atarsanız kontrol edelim,

1 Beğeni

Tarafımıza bildirdiğiniz JI20093517 Sicil Numaralı yazar kasanızın entegrasyon aktif ederken Ökc Bilgisi Alınamadı hatası almakta olduğunuzu belirtmiştiniz yazar kasanızdan Z Raporu alarak 2 defa üst üste parametre yükleyerek entegrasyonu aktif edebilirsiniz iyi çalışmalar.

Cihazın kablosunu degistirttim ve tekrar calısmaya basladi sanirim 1 gün cihaz entegrasyonsuz calısırken dediginiz yapılmıs olabilir ve o yuzden sorun ortadan kalkmis olabilir