Ödeme sonrası fiş yazdırmayı bir türlü kapatamıyorum

sorun nedir

aşağıdakileri uygulayarak ödeme sonrası fiş yazdırmaya başladı…şimdi kapatamıyorum

Ana Menü > Yönetim > Ayarlar > Konfigürasyon Görevleri > Sağ üst kısımda bulunan Görevler Düzenle butonuna tıklayınız > Automatic Print on Payment sağ tıklayarak Konfigürasyon Görevinin Kopyasını Oluşturunuz > Adı kısmını tr_Automatic Print on Payment yapıyoruz > Dil kısmını tr diyerek kaydet diyoruz.

Tekrar ayarlar kısmından konfigürasyon görevleri kısmını açıyoruz.

Daha önceden oluşturduğumuz tr_Automatic Print on Payment ekranımıza gelecektir.

tr_Automatic Print on Payment tıkladığımızda açılan ekranda Paymet Type kısmına ödeme tipini seçiyoruz, Print Job kısmında da hangi yazdırma işlemini seçerek işlemi tamamlıyoruz.
Tanımladığınız ödeme tipleri ödeme alınınca otomatik olarak yazdırma işlemi gerçekleştirecektir.

Konfigürasyon görevi ile yapılan Ödeme Alındıktan sonra Print et işlemi Yönetim > Otomasyon > Kurallar içerisinde Ödeme Alındı kuralı içinde “ACM Auto Print Rule for Nakit” veya benzer bir isimde bir Kural oluşturmuştur.

Bu kurala çift tıklayarak düzenleme moduna geçin ve İlişkiler tabında yer alan tüm satıları silerseniz, Bu kural hiç bir yer ilişkilenmediğinde de çalışmayacaktır.

1 Beğeni