Müşteriyi Kaydet Butonuna Bastıktan Sonra Departman Değişmesi

Merhabalar. Değerli arkadaşlar bir problemim var. Sipariş alırken beni çok yoruyor. Yani hangi kuraldan eylemden çözmem gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok. Yardımlarınızı bekliyorum. Aşama aşama yazıyorum.

Müşteri arıyor.
Popup’a tıklıyorum numarayı widget içerisine yazıyor.
Yeni müşteri müşteri butonuna tıklıyorum.
Müşteri kayıt ekranında numarayı telefon bölümüne yazıyor. Buraya kadar herşey normal.
Kaydet butonuna bastıktan hemen sonra restoran departmanı açılıyor.

Tekrar Müşteri Ara ekranımın (callerid widget) açılmasını ve son kaydettiğim müşterinin üzerinde- Müşteri Seç butonu aktif halde olmasını istiyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar.

0 veri tabanda müşteri kaydettik ten sonra müşteri seç ile o müşteri Seçiliyor zaten

Kaydet butonuna bastıktan sonra beni restoran departmanına atıyor hocam.

Müşteri ara ekranına tekrar atması gerekmiyor mu kaydet tuşuna bastıktan sonra?

Paket departmanı resmini atınız

Burada Department Name: Paket servis olarak değiştir. CID popup açılınca tıkladığımda doğru departmana atmaya başladı.

Varlık tipi kısmı—> Paketçiler olarak seçiliydi Müşteriler olarak değiştirdiğimde ise popup’a tıklayıp numarayı kaydettiğimde önceki cevabımda düzelen departmanım bu işlemle birlikte doğru Varlık Ekranı’na yönlendi ve sorunum çözüldü.

Olur da benimle aynı sorunu yaşarsanız çözümümü size yardımcı olması için paylaştım.

İyi çalışmalar.

1 Beğeni

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.