Müşteri Ara Ekranı Tasarımı

Arkadaşlar,
Müşteri Ara Ekranınnda yan sütunda bulunan Butonların (Müşteri Seç-Yeni Müşteri-Paketçi Seç vb ) ekranın altında istiyorum ama yapamadım yardımcı olabilirmisiniz

Telefonda anlattığım varlık ekranlarından özel işlemi ile yapmalısın

Dökümanı İncele

https://kb.sambapos.com/4-12-gelismis-paket-servis-uygulamasi-v5-2-3/

Azad Slm
Özelle yaptım fakat yan taraftaki butonları alt satıra nasıl alabilirim bunu yapamadım.

Slm
orayı incelemiştim zaten benim yapmak istediğim, Müşteri Ara penceresinde Sağ tarafta bulunan, Müşteri seç-Yeni Müşteri vb butonları pencerenin alt tarafına taşımak. Bunu yapamıyorum. Daha doğrusu bunların comutlarını yazamadım. Bu konuda yardımcı olurmusunuz

Orası hazır task
Aynısı Yeniden tasarlanam gerekli
Dökümanl o yüzdeen paylaştım

Paylaştığın dökümanlarda ilgili tasarım a ait bir şey göremedim
tasarımı yaptım. sadece comutları yazamadığım için çalışmıyorlar

Merhaba,

Düzenleme modunda iken Entity Search kısmını seçin ve sağ tıklayın açılan pencereden ayarlara tıklayıp Command buttons bölümüne aşağıdaki bilgileri eklediğinizde sağ bölümde bulunan müşteri seç,müşteri düzenle ve yeni müşteri butonları aşağıya geçecektir.

Müşteri Seç=Select
Yeni Müşteri=Create
Müşteri Düzenle=Edit

2 Beğeni

Tşkler
Aynı yere Hesap Detayları ile Paketçi Seç butonları için ne komut yazmam gerekiyor

Arkadaşlar Buraya hesap detayları butonunuda eklemek istiyorum ama yapamadım. yardımcı olurmusunuz

Müşteri Seç=Select
Yeni Müşteri=Create
Müşteri Düzenle=Edit
Hesap Detayları=???

Bununiçin ne yapmalıyım.

Hesap Detayları dediğiniz Adisyonun Göster ise
Bunun için Otomasyon Komutu ve Eylem Kurallarını tanımlamalısınız

Daha sonrada Hesap Detayları= (Otomasyon Komutu adını) yazmalısınız.
Diğer işlemler içinde aynı şekilde Otomasyon Komutu yaparak Ticket Listerde kullanabilirsiniz.

Ayrıce; farklı Sorularınız için farklı Topicler açarsanız diğer kullanıcılarımız arama esnasında daha kolay bulabilirler.