Mobile Client Kurulum hk

Merhaba. Mobil client lisansı aldım. kurulum ve entegrasyon için yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba,

Lisans e posta adresinizden destek@sambapos.com adresine anydesk bilgilerinizi destek istediğiniz konuyu belirtebilirseniz konu hakkında size yardımcı olabiliriz.

İyi çalışmalar.

Merhabalar…
Bende bütün kurulumları yaptım birkaç gün çalıştı sonra hata veriyor kullanamıyoruz yardımcı olurmusunuz. Hata görseli ektedir.

Merhaba,

Departman ayarlarınızdan Menü seçili olması gerekiyor belirttiğim alanda düzenleme yaparak kontrol eder misiniz ?

Sorununuz devam ediyorsa lütfen destek@sambapos.com adresine lisans mail adresinizden durumu bildirin.

Ana Menü - Yönetim - Ayarlar - Departmanlar - İlgili Departmanı Seçin - Varsayılan Menu - Burada menu seçin
SambaPOS Mesaj Sunucuyu restart edin - SambaPOS MC3 uygulamasında Veritabanı Güncelleme butonuna tıklayın ardından Giriş yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Veysel bey teşekkür ederim yaptım ama menüdeki kategori isimleri sonradan değiştirilmişti asıl sorun ordaymış tüm kategori isimlerini yeniledim şimdilik çalışıyor.

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.