Mobile Client Adisyon Notu tepki vermiyor

Mobile client üzerinde bazı hatalar yakaladım.

1. IOS, Android ayırt etmeksizin mobile clientlarda Adisyon Notu butonuna tıklandığında adisyon notunu yazacağımız browser açılmıyor. Yani buton tepki vermiyor.

2. Ürünlerin ismi ya da porsiyon isimleri değiştirdikten sonra mesaj servisi restart edip el terminallerini güncellediğimizde mobil clientlarda ürün ve porsiyon isimleri değişmiyor. Ürünleri seçmek istediğimizde ‘‘PRODUCT NOT FOUND’’ uyarısı alıyorum. Ürünü değiştirmeden önceki eski ismine çevirdiğimde ürünü seçebiliyorum.

Merhaba,

• Öncelikle SambaPOS versiyonu SambaPOS V5 Pro 5.6.0 olduğuna emin olun, eğer güncel değilse linkten indirerek güncelleyin. Güncelleme işleminden önce mutlaka yedek alın.

• Aşağıda sorularınıza çözüm olarak bir kaç adım belirttim, uyguladıktan sonra kontrol ediniz, eğer sorununuz devam ediyorsa lisans e posta adresinizden destek@sambapos.com adresine sorunu ve anydesk adresinizi paylaşabilirseniz kontrollerini gerçekleştirebiliriz.

1- Not için SambaPOS güncellemesi ile birlikte otomasyon komutu kısmına Metin girişi sor alanı geldi buranın tiki görseldeki gibi seçili olmalı.

2- Belirttiğiniz durumla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Şuan için çözüm olarak ürün ismi ve başlığı aynı olmalı yada başlık alanın boş olması gerekiyor. Görseli referans alarak kontrol edebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Merhabalar 2. maddede belirtilen sorunu bende yaşadım ürün isimleri değiştiğinde Menü kategorisininde eski isimler kalıyor onları kaldırıp tekrar yenilenen isimleri eklemek gerekir. ben böyle bir yöntemle olayı çözdüm.

Kaldırıp yeniden eklemek aklıma geldi yapmadım.

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.