Menü Resimleri Burada Toplamak

Evet Arkadaslar Kulanmıs Oldugunuz Menu Resımlerını Paylasma Sansınız Varmıdır Acaba . Kulanmak ADına Yada Ihtıyacı Olanlar Indırıp Kulansın Dıye sımdıden tesekkur ederım ıyı calısmalar dılerım herkese

1 Beğeni

Geçen gün ben bu konuyu açıp elimdekileri yükleyecektim 40-50 tane kırpıp ölçeklendirdiğim vardı. Sonra unuttum sanırım :slight_smile:
Arşiv olarak bir image database oluşturulabilir.

1 Beğeni

Ücretsiz buradan indirebilirsiniz.
Stock Photo

İllegal paylaşım etik olmaz…
Lisansız Food photo varsa bizde alalım :wink:

Google görsellerde kullanıcıların yüklediği MİLYONLARCA fotoğraf var, paylaşılan yerde aksi belirtilmedikçe rahatça alıp kullanabilirsiniz.
Bunu siber suçlarda adli bilirkişilik yapan biri olarak söylüyorum :slight_smile:

Zaten kullanılsa bile kim nereden bilecek ve görecek :blush:
Sadece rahatsız olduğum konu etik değil.

2 Beğeni

tesekkur ederım cevaplar ıcın @Banned @Sezgin ıyı aksamlar :slight_smile:

İki Farklı Menü İçin Hazırladığım Görselleri Bu Linke Tıklayarak İndirebilirsiniz.

Tesekkur ederım @veysel bey ıyı calısmalar dılerım

1 Beğeni

Et ve tavuk döner görselleri ve ızgara kebab çeşitleri görseli olan buradan paylaşabilir mi?

sanırım boyle bır ıhtıyacta vardı sıtede :slight_smile:

Bende kendi yaptığım ve girişte logo olarak kullandığım görselleri PNG olarak paylaşayım.
İsteyen olursa vektör olarak ta gönderebilirim.

Arkadaşlar hepinizden rica ediyorum, menü görsellerini ve varsa şayet özellikle iskender et ve döner dürüm görselleri varsa paylaşabilir miyiz. Özellikle png formatında olursa çok iyi olur

Bunu degistirecegimiz dosyanin yerini yazarmisijin locatoin nunu

C:\Program Files(x86)\SambaPos\Images\
klasörüne logo.png olarak.