Maliyet Stok ve Recete

Sambapos satis ve siparis konusunda kendini asmıs ve kanıtlamıs hem isletme kısmında hemde kurulum kısmında gayet basarılı bir sekilde ilerliyor olması col güzel fakat artik sambapos un isletmelerin kanayan yarası olan ben ne alıyorum ne satıyorum neye alıyor neye satıyorum maliyetim ne karim ne zararım ne sambapos bir muhasebe programı dil hem fikiriz ama isletmelerin bu talepleri göz ardi edilemez boyutlara ulasti subeli firmalar tek noktadan girisini cikisi takip etmek icin farklı program arayıslarında oluyor bu gibi kısımlarda biz caresiz kalıyoruz diye dusunuyorum . Fikir olarak web panel baglantısı olsa stok ve recete girislerinin yapılabildigi ve raporlamanın alına bildigi bu hem bayii kanalında yeni bir iş kolu acar hemde subeli yerlere girisi gönül rahatlıgı ile saglar diye düsünüyorum

Bu konu daha önce açılmıştı …

https://destek.sambapos.com/t/disa-veri-alma-verme/852/2

Basit bir şekilde anlatmak gerekirse, cari ve stok olayı evrensel bir ihtiyaçtır. Tüm işletmeler bunu bilmek ve raporlamak ister. Yeni versiyonlarda bu konuda ilerleme kaydedileceğini ümit ediyorum.

Geliyor geliyorrrr…

Neptun de icerik olarak neler nereye kadar yapılacak

@veysel bey konu hakkında detaylı bilgi verecektir.

İnsallah icerik ve karsılama bayiiler acisinda güzel bir boyuta cıkar sekilde olur maliyet ve recete konusundada karsılar nitelikte olur