[IPUCU] Adisyon Başlığında FARKLI Bilgiler Gösterme (v2)

Merhabalar,

bu fonksiyon görevi adisyon basliginda asagidaki bilgileri göstermenizi saglar:

Kullanilan Kaynaklar

Kullanilan ön ek

Fonksiyon görevindeki bütün eylem ve kurallarda ABFBG ön eki kullanilmistir. Gerekli bölümlerde aratip inceleyebilirsiniz.

Kurmadan Önce

Samba Markette Shell Subtitle modülünü yüklemeniz gerekli.

Eylemler

  • ABFBG - Adisyon Basligi
  • ABFBG - Adisyon Basligini Temizle

Kurallar

  • ABFBG - Adisyon Acildiginda Farklı Bilgiler Göster Kurali
  • ABFBG - Adisyon Başlığını Güncelle Kurali
  • ABFBG - Adisyon Kapandiginda Basligi Temizle Kurali

Online Services

Kullanmak isterseniz Ayarlar -> Yerel Ayarlar -> Online Services bölümündeki Yapilandirma Deposu URL bosluguna asagidaki adresi girip, Konfigurasyon Görevleri-> Görevleri Güncelle yapmaniz yeterli

Saygilar
E. Kaplan

1 Beğeni

adisyona eklenen ürünleri tek tek yerine hepsini siler görevi gelmiyor ama

tutar bilgisi eylemler kısmında tanımsız başlığı altında düşüyor ve maalesef çalışmıyor.

Bunu @aligokaslan sizinle paylaşmıyorum. Bilginiz olsun
Diğer kullanıcılar aynı hata ile karşılaşırsa
Samba Markette Shell Subtitle modülünü yüklemeniz gerekli.
Programı tamamen kapatıp, Tekrar açın
Sorun çözülecektir.

İlginç bir tutum @Sezgin bey. Olsun ben yine de sizinle dost olabileceğimi düşünüyorum. O yüzden cevabım da sizinki gibi ilginç bir yaklaşımla olacak :blush:

Size cevap vermiyorum öneriniz konusunda @Sezgin bey bilginiz olsun. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar için söylüyorum sezgin beyin çözüm önerisi doğru bir teşhis olup sorunu çözmüştür.

Son bir not olarak; size attığım mesajda bu tutumla bana karşı haksızlık yaptığınızı anlayacağınız bir mesaj görseli var @Sezgin bey. Olursanız sevinirim.

Saygılarımla…
İyi ki varsınız bu platformdaki herkes

@aligokaslan bey boşverin msj falan
Bahreyn’de işler nasıl gidiyor. Allah kazancınızı arttırsın.:slight_smile::pray:t2::pray:t2:
Siz ne öğrenmek istiyorsanız yazın.
Burada bayiiler ve ben size gereken bilgileri vereceğiz.
Bu arada gündüzleri pek aktif olamıyorum.
Hayatımı idame edebilmek için kağıt toplayıp satıyorum. Bunun için üzgünüm.:confused:
SambaPOS mu? Hmm o benim için sadece hobi.
Günün 10 saatine yakınını deneme yanılma ile sambada kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ama sizin canınız sağolsun. Siz sorun biz cevaplarız.

Ali beyin gizli deposu olan arkadaşları var, size bize laf düşeceğini sanmıyorum :slight_smile:

@Sezgin bey Eğleniyor musunuz böyle. Size gerekli açıklamayı yaptım ama anlamak istememekte ısrarcısınız. Sizin gibi takıntılı birine rastlamadım burada. Rica ediyorum zorunuza gidiyorsa bana cevap vermeyin lütfen, rahatınızı bozmayın rica ediyorum.

Bu arada ben burada etik davranmak adına, kendime ait olmayan bir şeyi paylaşmak için izin istedim ama karşı taraf izin vermedi ve ben de bunu sizinle paylaşamadım diye yaptığınız bu tavır ve alaycı cevap vermeniz ne size ne de sambapos platformuna yakışıyor. Bu tavır artık saygı sınırını aşan bir hal almaya başladı.

Saygısızlık ve alaycı yazışmalarınızı lütfen düzeltin, size tekrar söylüyorum bana cevap verme zorunluluğunuz yok, sizin yerinize sorun çözmeyi ve insanlara yardım etmek için uğraşan çok değerli insanlarla dolu burası. Kimse de sizin gibi takıntı yapmadı beni. Sizin derdiniz varsa benimle ilgili, herkes bilsin isterim ki tek sorunu @Sezgin beyin istediği depo adresini verememiş olmam. Bu depo adresi için de depo sahibi arkadaştan gerekli izin alınamadığından paylaşılamamıştır.

Saygılarımla…

@Banned bey bu platform ona buna laf sokma platformu değil. Lütfen saygısızlık yapmayın. Yardım etme zorunluluğunuz yok. Bu adres size neden bu kadar dert oldu. Adres sahibi olan yönetici arkadaşa yazarım size gereken cevabı o versin.

Adres dert olmadı Ali bey, kimseye laf sokma durumu da yok ve emin olun o adrese ASLA ihtiyacımız yok. Bizde o deponun kat be kat fazlası olduğuna da emin olabilirsiniz :wink:
Burası bir paylaşım platformu ise herkes için öyle olmalı, asıl hiç bir şey paylaşmadan sadece sömürmeye gelmek bizim zorumuza giden kısım yani arkadaşınızın deposuna ihtiyacımız yok :blush:

Benimle neden uğraşıyorsunuz o zaman @Banned bey? Ayrıca emin olun ki çok şey paylaşan bir arkadaş o öyle tarif ettiğiniz gibi sömürgeci bir arkadaş değil. Sonunda ettiğiniz laflara pişman olmak da var onu da düşünün isterim

Kurmadan Önce
Samba Markette Shell Subtitle modülünü yüklemeniz gerekli.