Ingenico tsm ile ödeme alma ve kasiyer takibi

Selamlar yeniden. Mehmet Beyin ökcler hakkında çekmiş olduğu videoda kablosuz şekilde ödeme alındığında masalar mor renge dönüyor ve bi kasiyer seçilerek kapatılıyor.
Müşterimiz bu videoyu seyredip aynı uygulamayı istedi bizden araştırdım fakat bulamadım bu uygulamayı nasıl müşterimizin sisteminede yapabilirim tarif eden olabilirse buradada kaynak olarak kalmış olur diye düşündüm
iyi çalışmalar

Selam Tuncer bey,

Aşağıdaki adımları uygulamanız durumunda videoda belirtilen kasiyer seçim modülünü tanımlayabilirsiniz.

1- Adisyon Etiketi Tanımlama;

2-Adisyon Etiketi Alt Etiketler (Bu alanda Ingenico olması zorunludur);

3-ÖKC Ödeme Aldı Durumu Tanımlama;

4-Kapatılacak Adisyon Durumu Tanımlama;

5-ÖKC Ödeme Aldı Otomasyon Komutu tanımlama;

6-Yeni Sipariş Varlık Renginin Güncelleme Kuralı Düzenleme;

7-ÖKC Ingenico ile Ödeme Alındığında Varlık Durumu Değiştirme Kuralı Tanımlama;

8-Belge Ödendi Kuralı Düzenleme;

9-ÖKC Ödeme Alındı Kuralı Tanımlama;

Veysel bey Ne yaptıysam başaramadım şöyle bir durum oluşuyor ingenico da ödeme alındığında hesap yaz rengine geçiyor daha sonra yine sarı renge dönüp o şekilde bekliyor
yani farklı reng tanımlamama rağmen olmuyor tabi kasiyer seçin yazısıda çıkmıyor
Aklıma yeni tanımlamalarımızda ilişkiler kısmında belirtmem gereke yerler olabilir
gerçi denedim ilişkiler kısmına satır eklemeyi ama yine olumsuz
nerede hata yapmış olabilirim bu yazdıklarımdan bir fikir oluştumu size

Veritabanın yedeğini alıp support@sambapos.com adresine gönderin kontrol edelim

Tuncer bey datanızı kontrol ettiğimde adımları doğru yaptığınızı gözlemledim.
Ingenico gateway uygulamasından ayarlar kısmında Adisyon Kitleme seçeneğini Ökc Ödeme Alındı seçmeniz gerekmekte bu adımı yukarıda size belirtmeyi atlamışım bu alanı dediğim şekilde düzenleyip dener misiniz.

Veysel Beyin Belirttiği Adımları uygulayarak ayarları başarılı bir şekilde oluşturdum sadece Kasiyer Seçiniz ifadesi çıkmıyor şimdilik yeterli oldu emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim