Getir Yemek Entegrasyonu Hakkında

Merhabalar. Müşterimize Getir Yemek entegrasyonu sağlandı. Lakin gelen siparişi Onayla dediğimiz de hiçbir şekilde ne yazıcıdan çıktı alabiliyoruz ne de sipariş paket servis departmanına düşüyor. Sipariş geliyor gelmesine fakat statik bir halde kalıyor. Bir de onayla dediğimiz de mavi punto içerisinde “SambaPOS Kapalı” gibi bir ibare yer alıyor. Gözden kaçan bir ayar mı var yoksa bir şeyi yanlış mı yaptım? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla.

özelden iletişim bilgisi yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım. iyi çalışmalar.

1 Beğeni

Muhtemelen entegretör kapalı
ayarlarınızı kontrol edin static ip olduğuna ve doğruluğuna emin olun
mesaj sunucu bağlantısı var mı? kontrol edin.

1 Beğeni

Bugün bir deneme yapacağız. Olumsuz olduğu vakit danışırım size mutlaka. Eksik olmayınız.

Benim de aklıma o geldi fakat net emin olmak istiyorum.

Merhabalar. Yukarıdaki gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra sipariş düşüyor fakat onayla butonuna basınca herhangi bir işlem tetiklemiyor. Gelen siparişi iptal etmek istediğimizde iptal ediyor. Şu an sorun onayla butonunun tetiklememesi. Bir fikriniz var mı acaba?

Merhaba,

Yarın gün içerisinde support@sambapos.com adresine lisans e postasından mail göndermeniz durumunda bağlantı sağlayarak kontrollünü gerçekleştirebiliriz.

İyi çalışmalar.

Veysel Bey Merhaba.
Lisansa bağlı mail üzerinden gerekli bilgileri sizlere ilettim.
Saygılarımla.

Merhabalar,

Getir Connector ayarlarında bulunan mesaj sunucu metni hatalı (https://192.168.x.x) yazıldığından dolayı problem yaşamışsınız. Bu alanı düzenlenince sipariş onaylandı.

Mesaj sunucu adresi aşağıdaki şekilde yazılmalıdır.

http://192.168.x.x

İyi çalışmalar.

1 Beğeni

Veysel bey problemin çözümünde yardımcı oldu ve sorun çözümlü bir şekilde sonlandırıldı. Teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.
Saygılarımla.

1 Beğeni