Gecersiz Lisans Sorunu

Merhabalar,

suanda deneme asamasinda oldugum icin, herhangi bir lisansim olmadigini ilk basta söyliyeyim.

“AnaKasa 1. Laptop” ve 2. Laptop Client, + Lenovo Window8 Tablet Client sekilde ayarli test eistemini kullaniyordum.

Daha sonra bir tane “All In One Touch System” e kurulumu yaptim ve ana sunucu sorunsuzca claisiyor. Fakat clientler cihazlar “Gecersiz Lisans Bulundu” seklinde hata verip acilmiyor.

Tek yaptigim, Client cihazlarda “AnaKasa 1. Laptop” vazifesini doldurup görevini Touch Systeme devrettiginden dolayi, Clientler calistirmakta zorluk cektigim icin, Clientlerden Dokumentation dizini altindaki SambaPOS5 dizinini silmek ve sambapos’u calistirmak oldu fakat bir sonuc getirmedi.

Ilk bastada belirttigim gibi, suana deneme süreclerinde oldugum icin, herhangi bir lisansim hic olmadi, belkide toplam 100 tane adisyon ya yaptim ya yapmadim ve suana kadar, anakasa 1. Laptop olarak sorunsuzca calisiyordu clientler…

Sorunun cözümü icin her türlü öneriye simdiden tesekkürler

E.Kaplan

Merhabalar market kısmında bulunan SambaPOS Pro Lisans kısmını yükle diyerek kullanabilirsiniz.

Basitmis :slight_smile:

Tesekkürler düzeldi…