Destek olalim navi̇gasyon sambapos

1. Liste öğesi

****ÜTFEN HERKEZ OKUSUN ***
***BURASI YARDIMLAŞMA AMACIYLA KURULMUŞ BİR FORUM DEĞİLMİ İNSANLARI APTAL MUAMELESİ YAPMAYIN LUTFEN SİZE ZORLA YARDIM EDIN DİYEN YOK BELKİ BU KONUDAN SONRA KIMSE YARDIM ETMICEK BANA OLSUN KONUYU PAYLASIP SILMEK NEDIR UZMANLARDAN HERKEZ ALMAK ISTER DESTEK AMA HERKEZIN ŞU ORTAMDA DURUMU BELLİ SİZİN İÇİN UFAK BİR BİLGİDİR BİZİM İÇİN BUYUK BİLGİ İSTERSENİZ BU YORUMU YAPTIM DİYE ÜYELİĞİMİ VEYA LİSANSIMI SİLERSİNİZ BU KADAR ZOR OLMAYIN KİMSE KİMSEYE ZORLA YARDIM ETMESİN EĞER EDİYORSADA USTU KAPALI DEĞİL TAM ACIKLAMALI ETSIN ***

KUSURA BAKMAYIN HARATSIZLIK VERDIM BAZI ARKADASLARA…

3 Beğeni

Tabiki elimizden geldiğince herkese yardımcı oluyoruz. Ancak sizinde yardım istemeden önce forumu araştırmanız gerek. Sorduğunuz soruların bir çok örneği zaten burada ve ingilizce forumda mevcut. Çeşitli anlatımların yapıldığı kb de mevcut. Sorduğunuz sorulara verdiğimiz cevapları uygulayabilmeniz için temel bilgilerinizin olması gerek. Bu temel bilgileri de araştırma yaparak edinebilirsiniz.

1 Beğeni

Selam @tansu92
Tam olarak ne isteğini yazarsan yardımcı olalım
Sana balık vermeycem. Nasıl balık tutacağı gösterecem

3 Beğeni

Burayı istemeden de olsa biraz boşladık.
Artık geri geldik :smiley:

1 Beğeni

@tansu92 istediğin bu mu tam olarak

<size 70>[=(TN('{ACCOUNT TRANSACTION TOTAL:Gider Hareketleri:Nakit}') > 0 ? '<italic>Gider Toplam :</italic> ' + F(TN('{ACCOUNT TRANSACTION TOTAL:Gider Hareketleri:Nakit}'),'0.00') : '')]</size>
3 Beğeni

Kurdun Dişine Kan Değdi :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:

3 Beğeni

Merhaba
kopyala yapıştır yöntemi ile yaptığınız için bu kod başkasında çalışmayacaktır. Düzeltilmesi gerek sanırım. Sizin bilgisayarınızda tırnak, virgül, apostrof gibi karakterler foruma gerekli formatta yapıştırılamıyor. Bir kaç defa bunu tecrübe etmiştim.

Edit : Düzeltmişsiniz

1 Beğeni

sandy pos ve empire pos sizleri cok eskiden tanırım herseye net acık cevap verıyorsunuz cok tesekkur ederım benı yanlız bırakmadınız allah işinize kolaylık versın allah razı olsun

abilerim ben gider butonunu aktıf ettım ve hesaplarda gosterdım

suan gün başı yaptıgımda kasadaki bozuk kasa parasını işlemem gerekiyor bunu cozemedim sadece

haklısınız ama ekran vıdeosu yukluyorum yanlış olsa denır doğru oldugunu soylenıyor ve ücret taleb edılıyor