Customers ticket

Ürün adeti gözükmüyor, ve siparişi kaç dakikadır vermiş doğru yazmıyor. Masaya tıkladığımda masayı açması gerekirken yapmıyor. Nerede yanlış yaptım acaba?

Ali bey yazım hatalarınız mevcuttu düzenledim görselde mevcut yedek alıp deneyebilirsiniz.

Neyi siliyorsunuz anlamadım

@aligokaslan bende sizden daha detaylı bilgi istemiştim fakat @veysel bey cevap verdi o yüzden soruyu kaldırdım ali bey

Masa numarası görünmüyor ama. Sadece müşteri adı görünüyor. Bir de bu düzenlemede üstüne tıkladığınızda adisyona gidiyor mu ekleme yapmak için

Üzerine tıkladığınızda adisyona gitmesi için aşağıda sırasıyla belirttiğim eylem, otomasyon komutu ve kural oluşturmanız gerekiyor son olarak ise varlık ekranınızda bulunan ayarlar kısmında düzenlemeler yapmanız gerekiyor.

Oluşturmanız gereken Eylem;

Oluşturmanız gereken Otomasyon Komutu;

Oluşturmanız gereken Kural;

Varlık Ekranında yapmanız gereken düzenleme;

1 Beğeni

Ben sadece müşteri seçtiğim için müşteri gözüküyor masa da seçseydim masa numarası da gözükecekti.

Deneyip test ettikten sonra dönüş yaparsanız sevinirim bunun içinde veritabanı yedeği alabilirsiniz.

1 Beğeni

Test ettikten sonra kesin dönüş yapacağım. Şu anda bilgisayar başında değilim maalesef

Maalesef renk dışında hiçbir şey değişmedi. Sambaposun bir önceki versiyonunda benim yaptığım gibi düzgün çalışıyordu. Yeni versiyonunda çalışmaz oldu. Hata nedir anlamış değilim. Lütfen yardımcı olun. Bu arada Delivery bölümünde değil Customers Ticket bölümünde problem

Yardımcı olabilecek misiniz?

Ali bey kendi tarafımda denedim sorunsuz ve düzgün bir şekilde gösteriyor yeni veritabanı demo gelen veritabanında paket servis yükledim yine sorunsuz çalışıyor siz bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz sanırım tekrar gözden geçirip eğer tekrar olmadığını düşünürseniz özel mesaj ile anydesk adresinizi paylaşırsanız kendim kontrol etmek isterim.

Müsaitseniz bağlanalım. Mailden telefon numaramı atmıştım size. Oradan yazarsanız size anydesk IP yi vereyim

Ali beyin bilgisayarına bağlanıldı sorunu ise SambaPOS’u Türkçe dilinde kullanmakta fakat ekranda görmek istediği kısımların ayarlarını İngilizce kullanıyormuş gibi yazdığı için(Durum=Status, Gönderildi =Submitted gibi) bunları düzenlenince sorunsuz bir şekilde çalıştı.

1 Beğeni