Cep telefonu ile Caller id Hk

Tayfun Bey bunun SambaPOS bayiilerine 1 lisansın ücretsiz olarak verilmesini öneriyorum.

Bu uygulamayı ben bu özellikleri ile ücretsiz olarak entegre edeceğim. Daha gelişmiş özellikler için bir lisans değil ama hizmet ücreti alacağım.

Bu ve bunun gibi geliştirme aşamasında olduğum birçok uygulamayı yakında müşterilerimin hizmetine sunacağım. Bunları Samba Market üzerinde sunmak için gerekli koşullar nedir ?

Bayilere 1 lisans denemeleri için ücretsiz gönderilecek tabii ki. Şu an için bizim tarafımızdan üretilmeyen 3. Parti entegrasyonların ve yazılımların satışı ile ilgili bir planımız yok.

@Tayfun bey acaba nezaman deneme sansını yakalayacagız . yanı lısanslar ne zaman yolanacak denemek adına ?

1 Beğeni

Google play üzerinden ve cp.sambapos mağazası üzerinden ne zaman yayınlanır. kontrol ettiğimde bulamadım da. buraya linklerini atmamız mümkün mü? bir de kurulum aşamasında yapmamız gereken ayarlar nedir

1 Beğeni

Henüz yayınlanmadı, yayınlandığı zaman gerekli bilgiler forum ve mail üzerinden tüm kullanıcılara bildirilecektir.

2 Beğeni

Arkadaşlarımız yayınlamak için son kontrolleri yapıyor. Biter bitmez duyurulacak ve yayınlanacak.

2 Beğeni

Duyuruldu : Android Caller Id

1 Beğeni

@mehmet yaa bu kadar ıhtıyacmıydı bu. Benimki meraktan vallahi. Gercı bende olursa voıp olmasını tercih ederdim ama. Demekkı bekleyen cok kısı varmıs. Arada

iciniz ferahlasın arada diye birde guzel bir manzara yollayayım en azından girerek mutlu olalım

3 Beğeni

Evet isteyen müşteriler olmuştu. Ayrıca gün sonunda otomatik olarak o günkü arama listesini ve yanıtsız aramaları da mailinize gönderiyor. Bu da önemli bir özellik bizce.

2 Beğeni

@vehbi yanlıs anladın ozur dilerim ben fark etmemişim talebi. Gecen buna benzer bir yazıda yazmıştım. Oradan aklıma geldi yazdım talep olusmazsa yada eksiklik hısedılmezse yapmadınız tabıkı

2 Beğeni