Caller İd Telefon Log Eklentisi

Merhaba çağrıları hazırda bulunan text veya html olarak kopyalamada gecikmeler oluyordu ve kullanışsızdı bir müşterimin isteği üzerine görevleri ve rapor kullanan eklenti hazırladım dökümanı sizlerle paylaşmak istedim

Numara seçip numarayı ata butonuna tıklayınca müşteri ara bölümündeki telefon no alanına ekler.
Gün Sonu yapınca listeyi sıfırlar
Tüm terminallere numaraları aktarır.

6 Beğeni

Geliştirdim Adisyon aç butonu ekledim numarayı seçip adisyon aça tıklayınca yeni adisyon açar telefonu hafızada tutar siparişi girdikten sonra müşteri kayıtlı değilse isim ve adres ister kayıtlı ise isim ve adres istemez :crazy_face: Bir kaç rötüşten sonra son halini paylaşırım

5 Beğeni

NOT:
Caller İd olmayan terminallerde kullanacaksanız yenile butonu ekleyin bir kural oluşturun eylem olarakta döküman içinde olan Callerid Raporu Yenile eylemini seçin

Hamdi çalışman için çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık güzel bir geliştirme olmuş.
Birde bu geliştirmenin Import dosyasını paylaşman gerçek SambaPOS ruhuna uygun bir hareket olmuş.
Bu ruh ile kurulup büyüyen bir topluluğuz zaten.
Paylaşımların azalması üzüyordu, umarım senin bu paylaşımın diğer geliştirici arkadaşlarımıza da örnek olur. Daha çok geliştirmeyi tüm dünya ile paylaşma fırsatını yeniden ediniriz.

8 Beğeni

Teşekkür ederim Mehmet hocam elimden geldikçe her zaman

1 Beğeni

Unutmuşum {REPORT ENTITY DETAILS:E.Name:(ET=Müşteriler) && (EC.Telefon=[:EventData])} bu kodu Caller id geldiğinde çalış kuralındaki Caladı Eylem satırına ekleyin

çok iyi olmuş eline sağlık son halini atabilirmisin rica etsem. yüklemeye çalışayım :relaxed:

http://restoranhizmet.com/wp-content/uploads/2021/03/callerid.rar
Alternatif indirme link :

Yalnız birinci alan bölümü telefon yapmanız gerekir.
Ekran Alıntısı
Yerel Ayarlar > Aygıtlar > CID Show > Ayarlar Bölümünü resimdeki gibi yapmalısınız.

Paylaşmış olduğunuz link çalışmıyor maalesef

Kontrol ettim çalışıyor alternatif eklleyim

1 Beğeni

Selam uzaktan baglatiyla yaparmisiniz

Bulunduğunuz semtten bir bayiden destek almanızı öneririm

2 Beğeni

Güzel Bir Paylasim Fakat Cagri Listesini Gun Sonu - Basi Sonrası Sıfırlama Islemine Tabi Tutulamazmi

Tam anlayamadım gün sonu yapınca listeyi sıfırlıyor siz başka bir işlem mi yapmasını istiyorsunuz

yanlis bir islem yapmisim simdi farkettim hersey yolunda solun

1 Beğeni