Caller ID tel no problemi

Selamlar ;
Bir müşteriye paket servis için caller id verdim ama tel. numarası paket servis ekranına düşer düşmez kayboluyor. Müşteri kayıtlı ise buluyor ama kayıtlı değilse yeni müşteri kaydetmek için numara ekranda kalmadan kayboluyor.

SambaPos V5.2.14

Merhabalar

Paket servis ekranınızda düzenleme modunu aktif edip müşteriler kısmına sağ tıklayarak Özellikler alanında bulunan otomatik yenile de bulunan tiki kaldırarak dener misiniz programı tamamen kapatıp tekrar açmayı unutmayın.

1 Beğeni

Evet sorun bundan kaynaklı imiş, düzeldi şimdi, teşekkür ederim @veysel kardeşim. Ama bu makalede bu şekilde görünüyor, benim hatam değil :slight_smile:

https://kb.sambapos.com/3-6-caller-id-kurulumu-ve-ayarlari-nasil-yapilir/

Bu seferde başka bir sorun var ; Müşteriyi kaydedince seçili hale getirmiyor …

Varlık tipindemi sorun var diye bakıyorum ama, herşey normal görünüyor …

Tekrar otomatik yenileme tikini aktif edip bir alt satırında bulunan yenileme süresini 3 yapıp kontrol edermisiniz.

1 Beğeni

Bu sefer seçili hale getiriyor ama 3 sn. sonra yine ilk videoda gönderdiğim gibi numara gelip kayboluyor. Süreyi 10 sn yapıyorum bu defa numara kalıyor ama Yeni Müşteri butonuna tıkladığımda numarayı kayıt ekranına atmıyor. :roll_eyes:

@Banned merhaba yukarıdaki Popup Degerini Kur eyleminde Widget Name kısmında CallerIDWidget yazmışsınız 2 resim altta CID Show ayarlarındaki Widget Name kısmına ise Callerid Widget yazmışsınız buraları detaylı kontrol edermisiniz sırasıyla bendeki ayarların ekran görüntülerini yükledim sizin data ile karşılıklı kontrol edebilir misin ?

O kısmı ben bilerek değiştirdim, yine de sizinkine göre kontrol ettim ama sonuç aynı …