Aynı masada tek siparişte 2 farklı adisyon fişi çıkartma

Merhaba,
Konuyla ilgili forumda araştırma yapmama rağmen tam karşılığını bulamadım. Aynı anda 2 yazıcıdan birden fiş alınması gibi konular var. Benim istediğim ise ; Mutfakta tek yazıcı; ancak 2 ayrı birim var.( mutfak ve pide birimi) .Örneğin bir masadan 2 köfte 2 kıymalı pide siparişi alınmış olsun. Garson siparişi tek bir adisyon ile girmiş olmasına rağmen mutfak yazıcısından 2 köfte için ayrı fiş 2 pide için ayrı fiş çıksın istiyorum ki , bunlar ilgili birimlere ayrı ayrı verilebilsin.Teşekkürler.
Not: Yeni bir, pideleri mutfağa yazdırma görevi tanımlayıp eylem ve kuralları tanımladım bu sefer hiç fiş vermiyor.

Merhaba,

Linkte paylaştığım konuyu inceleyiniz.

Aynı yazıcıyı iki farklı isimle makinanıza kurun ve yazdırma görevlerinde hangi ürün gruplarının hangisinden çıkacağını belirtin. Hepsi bu.
Izgaraları Izgara yazıcısına yöneldnirin Pideleri Pide yazıcısına.
Pideler ve Izgaralar aynı yazıcıdan ayrı ayrı çıkacaktır.

iki farklı yazıcı kurulumuna gerek yok. Sambapos da iki ayrı mutfak yazıcısı tanımlamak yeterli. Mutfak Pide, Mutfak Izgara diye. Bu iki yazıcı içinde aynı yazıcı ve şablon tanımlanacak. Ancak ürünler çıkması istenilen ayrıştırmaya göre organize edilecek.