Android client ayarlar sekmesi

Evet bugun ilk deneyimim cok basarili oldugunu soyleye bilirim ilk deyimime gore hic zorluk cekemden direk kulanabildim . Cok hizli calisiyor daha once el terminali de kulanan birisi olarak cok hizli oldugunu soyleye bilirim . Benim ilk gun suna takildim iade etme secenegi ikram etme seceneklerine ulasamadim

Burda ayarlar sekmesinde butun butonlr gozukuyor ama bende bunlar mlesef yok daha az bir kisim var mesela hesap yaz masa degistir falan . Acaba benmi bir yerde yanlis yaptim .
Ben iade etmek istiyorum
İkram etmek istiyorum
Adisyon kiludini kaldirmak ilave yapbilmek istiyorum
Nerde y lis yaptiyimi soyler misiniz lutfen @mehmet bey

1 Beğeni

Şu an için İade ve İkram gibi aksiyonları yetkinin düzgün ayarlanma sorunu yüzünden tam olarak implemente etmedik. Bu konuda görüşleriniz bizim için değerlidir.

Himmmm dusunuyorum simdi tek tek rol calisabiliyor degil mi android client en ta . Mesela garson sef garson ( sef garsonlari supervision olarak dusunelim ) iki tane rol atana bilse belli basli bir yada iki garsona bu yetki verilebilir vardiya sefi ne bileyim simdilik bu mantigi yuruttum program icindeki isleyisini tam bilemedigim için n senaryo bunu uretebildim simdilik@vehbi bey